Skocz do zawartości
fenriz

Zniknięcie mego tematu ;[

Rekomendowane odpowiedzi

No więc żałozylimy taki fajny temat "Różowe Gadu Gadu" i po paru godzinach paczę a tu go ni mo :lol: :lol: 8O 8O osochozi kurna myśle ja sobie. Może to pomyłka phpbb :lol: , moja ślepota :cry: albo temat mi dziad jakis wywalił i nawet nie powiadomił. Więc zwracam się do Was kwiecie tweakowej inteligencji o poradę roztropną i mądrą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja usunąłem bo:

 

1. nie świecił inteligencją

2. mogłeś to dać do topiku śmiechu - choć i tak nie wiem czy tam się nadawał bo śmieszny nie był ...

 

 

po twoim temacie już wiem czemu mam anty-czatowy-spamo wykrywacz włączony w moim gg - to raz.

 

dwa - przeczytaj co mówi regulamin o pytaniu o zaginione tematy nim następnym razem nazwiesz mnie 'dziadygą' ...

 

zresztą ci zacytuje:

 

3. W przypadku, gdy nie możesz znaleźć swojego tematu/posta, użyj opcji "zobacz swoje posty" - być może został on przeniesiony do innego działu. Jeżeli nie możesz danego tematu znaleźć na liście swoich postów, najpewniej został on usunięty. W takiej sytuacji nie zakładaj ponownie identycznego tematu, a ZWŁASZCZA nie zakładaj tematu "dlaczego post X został usunięty?"; zamiast tego zastanów się, czy nie naruszał on regulaminu. Możesz też poprosić o pomoc kogoś z grupy moderatorów.

resztę wyjaśnień jeżeli konieczne składam na PW lub gygy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...