Skocz do zawartości
Doopan

RaDITORKI NA MEMKI

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34176935

http://img.allegro.pl/photos/oryginal/34/3417/341769/34176935

W sumie na jedne memki to wychodzi jakies 24 zl plus wysylka 30 zl, a wydaja sie bardziej byc przydatne niz takei zwykle plaszczaki....

Dodam ze mam dwustronne pamieci.

Jsli macie jakies inne propzycje to smialo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile dajesz V na memy? Jak do 3V to nawet nie musisz radiatorów szukać... zbędne... jak chcesz je musisz chłodzić... to poszukaj w domu kątownika i odetnik kawałek (ja tak mam ;] ) tanie i dobre... i najlepiej dać wentyla... choćby na 5V...

 

Mi kątownik i wentyl przy 3.4V wystarcza... więc jak Ty dasz samego wentyla to będzie spoko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko... ;] Tak to jest jak chce się zmodować... zchłodzić wszystko, a się kasy nie ma ;] Taki kątownik po małej obróbce spokojnie odbiera ciepło... a kosztuje 0zł... ;]

U mnie nie musi on fajnie wyglądać, wystarczy, żeby dobrze chłodził... jak moze kiedyś załatwie sobie większą bude... to może wpakuje wc do środka i zrobi się coś na wygląd... narazie na wydajność... a połączyć jedno z drugim da się... ale... nie teraz :P

A jeśli ma się kase to nic nie stoi na przeszkodzie aby odwiedzić c-sklep :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko pytanie po co zakladac radiatory na hynixy jak one wcale sie nie grzeja ? ? ? ? ? ? ? ?  

Jedynym racjonalnym wytlumaczeniem sa wzgledy estetyczne = WYGLAD calosci . . .

moje przy 3V na NF7-S przy fsb250 byly tak gorace ze nie dalo sie ich bezstresowo zmacac z miedzianymi TT A1414 :?

 

teraz lataja przy 2.8V i sa letnie z radiatorkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...