Skocz do zawartości
LeWy11

Przerobienie zasilacza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam zestaw chlodzenia wodnego:)

i teraz mam problem! Otóz mam zasilacz ten w kompie i chce go przerobic na chlodzenie wodą i nie wiem czy kupic czy swoj przerpbic bo slyszalem ze nie jest to trudne! jeśli ktos ma jakis opis albo rysunki otpoprosze! pozdrawiam

Zgóry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zastanów sie czy obecne WC podoła dodatkowemu obciążeniu zasilaczem, policz ile kosztuje przerobienie zasilacza i ewentualnie WC, a na samym początku skorzystaj z szukajki :-)

Co do schematów przypomnij mi jutro, miałem gdzieś całego pdf-a takiego moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli wolno to tez poproszre o linka :)

 

A teraz niespodzianka luknijcie co znalazłem w necie

 

http://www.dzikie.net/?mode=1&cel=psu_h2o

 

I co wy na to jak dla mnie bomba :D :D :D

 

A co do zawartych tam informacj to ja nieręcze i nieodpowiadam

wiec zeby potem nie było na mnie. :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fit jak jest poczona ta rurka z plaskownikami aluminium na gorze? cos to chyba zbyt wydajne nie jest ;]

to nie aluminium :lol:

rurka jest przylutowana srebrem w zaglebienie w plaskowniku - w zasilaczu wydajnosc raczej nie jest najwazniejsza bo po pierwsze radiatory moga byc gorace a po drugie i tak wiatrak troche sie kreci...

 

LC power 550W hahaha (combined power 250W)

 

aczkolwiek oczywiscie bloczek ladny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fit jak jest poczona ta rurka z plaskownikami aluminium na gorze? cos to chyba zbyt wydajne nie jest ;]

to nie aluminium :lol:

rurka jest przylutowana srebrem w zaglebienie w plaskowniku - w zasilaczu wydajnosc raczej nie jest najwazniejsza bo po pierwsze radiatory moga byc gorace a po drugie i tak wiatrak troche sie kreci...

 

LC power 550W hahaha (combined power 250W)

 

aczkolwiek oczywiscie bloczek ladny

bloczek zajebisty ten w tym zasilaczu oczywiście 550W

fit sądzisz że te zasilacz nie może mieś 550W zobacz ile on kosztuje najpierw a potem pisz głupoty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ma cena do mocy ??

napisane jest jak byk:

Leistungsmerkmale + 3.3 V + 5 V + 12 V - 5 V - 12 V + 5.5 V sb Combined Power   30 A  35 A   24 A 0.5 A  0.8 A    2.0 A      250 Watt
to oznacza ze sie boja o transformator - i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ma cena do mocy ??

napisane jest jak byk:

Leistungsmerkmale + 3.3 V + 5 V + 12 V - 5 V - 12 V + 5.5 V sb Combined Power   30 A  35 A   24 A 0.5 A  0.8 A    2.0 A      250 Watt
3.3V - 30A, 5V - 35A +12V - 24A co daje ~560W,a w tym wypadku combined oznaczaloby "moc polaczona" (patrz schemat elelktryczny tego zasilacza)...

 

zreszta co za roznica jaka on ma moc (!) to jest topik o blokach PSU, wiec moze by tak do tematu wrocic... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...