Skocz do zawartości
Puffy

Najłatwiejszy kierunek studiów JAKI?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam skończyłem już informatyke chciałbym się dowiedzieć po waszych doświeadczeniach

jaki kierunek obrać.Mam rodzinke i pracę chciałbym rozpoczać jeszcze coś żeby coś skończyć ale

musi być to kierunek mało zajmujący czas np na naukę , najlepiej mało matmy i zaoczne oczywiscie.

 

Myślę o psychologi albo socjologi słyszałem że to spoko kierunek i łątwo się przechodzi.

 

Chodzi mi o studia zaoczne płatne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda odmiana studiow pedagogicznych, wez cos w stylu pedagogike z zarzadzaniem...

Zdaje sie,ze tam trzeba duzo ksiazek czytac ;)
No i na tym koniec. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam skończyłem już informatyke chciałbym się dowiedzieć po waszych doświeadczeniach

jaki kierunek obrać.Mam rodzinke i pracę chciałbym rozpoczać jeszcze coś żeby coś skończyć ale

musi być to kierunek mało zajmujący czas np na naukę , najlepiej mało matmy i zaoczne oczywiscie.

Czegoś tu nie rozumiem. Skoro skończyłeś już studia, masz pracę, rodzinę to po co zaczynać Ci jeszcze studia po to, "żeby coś skończyć". Płacić, jeździć, tracic czas po to tylko żeby było... Sztuka dla sztuki? Sorki, ale to jakiś nonsens...

 

BTW Toruński UMK WNEiZ kier Organizacja i Kierowanie Przedsiębiorstwem - magisterka zabawa. AHa, ale jakie studia Cie interesują? mgr? Podyplomowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem. Skoro skończyłeś już studia, masz pracę, rodzinę to po co zaczynać Ci jeszcze studia po to, "żeby coś skończyć". Płacić, jeździć, tracic czas po to tylko żeby było... Sztuka dla sztuki? Sorki, ale to jakiś nonsens...

Ostatnio sam sie przekonalem,ze wiele osob po skonczenie pierwotnego kierunku na studiach wybiera drugi,nie wymagajacy tylko po to,zeby korzystac ze znizek studenckich.

W pracy nie placa za Ciebie Zus,wiec dostajesz wiecej ale do 70 lat trzeba pracowac(podobno)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam skończyłem już informatyke chciałbym się dowiedzieć po waszych doświeadczeniach

jaki kierunek obrać.Mam rodzinke i pracę chciałbym rozpoczać jeszcze coś żeby coś skończyć ale

musi być to kierunek mało zajmujący czas np na naukę , najlepiej mało matmy i zaoczne oczywiscie.

Czegoś tu nie rozumiem. Skoro skończyłeś już studia, masz pracę, rodzinę to po co zaczynać Ci jeszcze studia po to, "żeby coś skończyć". Płacić, jeździć, tracic czas po to tylko żeby było... Sztuka dla sztuki? Sorki, ale to jakiś nonsens...

 

BTW Toruński UMK WNEiZ kier Organizacja i Kierowanie Przedsiębiorstwem - magisterka zabawa. AHa, ale jakie studia Cie interesują? mgr? Podyplomowe?

tak sie sklada ze jestem na UMK na politologii zaocznie i zeby to byla zabawa to nie powiem. Jestem na 5tym roku i moze strasznie ciezko nie bylo ale 1wszy trzeci i 4rty rok pochlonely wiele ofiar

ze starej grupy czyli 140 osob przyjetych do 5tego roku przetrwalo moze 40.

Nie twierdze ze wszyscy odpadli przez egzamy, mysle ze polowa tych co odpadli po prostu zrezygnowala albo sie poddala.

 

No i w tym roku na umk byla komisja akredytacyjna or smth i teraz jest jeszcze gorzej :P (przynajmiej jesli idzie o zaoczne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na serio to najlatwiej jest na prywatnych :) tyle ze trzeba bulic i czesto duuuzo :) ale jak masz isc na zaoczne to i na panstwowych placisz.

Na prywatnych jest duzo bonusow np kolega byl na informie i mial nieograniczona ilosc podejsc do egzamu z tym ze za kazde kolejne trzeba bylo slono zaplacic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

archeo :] wyklad raz na 2 tygodnie bo czesciej nikomu nie chce sie przychodzic :P od czasu do czasu na jakies wykopki na weekend pojedziesz ( tak dobrze myslisz caly czas kazdy zachlany chodzi) na pierwszym roku masz chyba dwa banalne egzaminy i to wszytko ]:->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam skończyłem już informatyke chciałbym się dowiedzieć po waszych doświeadczeniach

jaki kierunek obrać.Mam rodzinke i pracę chciałbym rozpoczać jeszcze coś żeby coś skończyć ale

musi być to kierunek mało zajmujący czas np na naukę , najlepiej mało matmy i zaoczne oczywiscie.

Czegoś tu nie rozumiem. Skoro skończyłeś już studia, masz pracę, rodzinę to po co zaczynać Ci jeszcze studia po to, "żeby coś skończyć". Płacić, jeździć, tracic czas po to tylko żeby było... Sztuka dla sztuki? Sorki, ale to jakiś nonsens...

 

BTW Toruński UMK WNEiZ kier Organizacja i Kierowanie Przedsiębiorstwem - magisterka zabawa. AHa, ale jakie studia Cie interesują? mgr? Podyplomowe?

tak sie sklada ze jestem na UMK na politologii zaocznie i zeby to byla zabawa to nie powiem. Jestem na 5tym roku i moze strasznie ciezko nie bylo ale 1wszy trzeci i 4rty rok pochlonely wiele ofiar

ze starej grupy czyli 140 osob przyjetych do 5tego roku przetrwalo moze 40.

Nie twierdze ze wszyscy odpadli przez egzamy, mysle ze polowa tych co odpadli po prostu zrezygnowala albo sie poddala.

 

No i w tym roku na umk byla komisja akredytacyjna or smth i teraz jest jeszcze gorzej :P (przynajmiej jesli idzie o zaoczne)

no nie wiem, ja skonczylem magisterke na ww. wydzziale i sie specjalnie nie zmeczylem. Jednoczesnie nie twierdze, ze jest tak na politologii, dlatego zaznaczylem, ze na moim wydziale byla zabawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie twierdze ze to sa meki - mysle ze jest tak jak na kazdych innych podobnych studiach ... i zalezy kto co lubi - jak jestes dobry z matmy i lubisz ja + lubisz kompy to informa bedzie dla ciebie pewnie pikusiem :)

a dla mnie a zamierzam isc na informe po skonczeniu politologii bedzie to pewnie droga przez meke bo z matmy i fizy nigdy dobry nie bylem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja studiowałam na wyższej szkole bezpieceństwa bn i było fajnie, pozim nawet wysoki, ale zajęcie terenowe i praktyczne wiec az tak trudno nie był a nauczuć sie nauczyłam sporo

 

A 99, to rok urodzenia, tak? Ehhh, słyszałem że mieli zlikwidować gimnazja, ale żeby od razu po podstawówce dzieci na studia posyłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...