Skocz do zawartości
bor_Belial

Grafa szaleje..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

 

Mam problem z GeForce 2 Pro, Winfasta..

Karta ma juz swoje lata, prawda, ale zawsze sie moze przydac wiec pytam i prosze o pomoc..

 

Oto objawy:

Gdy ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m kompa na monitorze pojawiaja sie dziwne anomalie, brak literek, literki nie na swoim miejscu, albo jakies powyrkecane (to na biosie)..

W windzie pojawiaja sie okropne artefakty (no, chyba artefakty) - mnostwo niebieskich, zielonych, czeeerwonych kropeczek.. cale stado ;( czasami bywa tak ze nawet komp zwisa po odpaleniu filmu czy gry..

Te objawy mam teraz na płycie msi kt4v, wczesniej dzialo sie to tez na solteku na kt133 (jakos tak.. starszy model) natomiast na msi kt7t (kt133) wszystko bylo ok, nie bylo takich objawow (nawet w tym samym czasie - tzn karta przelozona z msi i solteka na msi k7t)

 

Ktos wie co sie dzieje ? moze trzeba cos ustawic w biosie ? zmienic bios (choc juz byl zmieniany) ?

Karta ma radiator z innym wiatrakiem niz firmowy bo ten sie zepsul.. polozona nowa pasta, wyczyszczona karta, radiator, all ..

 

Jakies sugestie/propozycje ?

Z góry dzięki ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zmienić w biosie częstotliwość AGP (66Mhz) i PCI (33mhz). Oraz ustaw napięcie dla AGP na 1.55 i jeśli to nie pomoże to na 1.6 do max 1.65. Jeśli to nie pomoże to już nie wiem jaka może być inna możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiatraczek juz wymieniony, jest z starego coolera z athona 1ghz... firmowy wiatraczek padl po pol roku..

 

edit:

 

nooo, dziekuje bardzo wam ludziska za pomoc, udalo sie, zwiekszenie napiecia wyeliminowalo artefakty :):):)

sesese..

 

 

edit: 26.xi.2004

 

no i pojawily sie znowu... zalamanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...