Jump to content
Sign in to follow this  
turzol

Logitech Internet Navigator SE - problem z pl znakami

Recommended Posts

Posiadam tą klawiaturkę i mam pewien nurtujący mnie problem - w sumie od nowości.

Otóż klawiatura ta blokuje się lub też nieumożliwia napisanie dużych polskich znaków typu: Ł, Ż, Ś, Ó, Ą, Ń, Ź (teraz pisałem z Capsem...)

Gdy wpisuje normalnie czyli pr alt + shift +litera to zaczynają dziać się cuda - po wciśnięciu klawiszy wyskakują okna, bądź się minimalizują lub też inne szopki...

Mam na to wtedy sposób - wale na oślep w przypadkowe klawisze i wtedy wraca do normalności - ale niezupełnie - bo wyłącza się jęz. polski programisty i pod :, ', [ , ] mam wtedy litery z ogonkami.

To jakaś bzdura w ogóle - zaznaczam, że przełączanie języków w XP mam wyłączone (tzn sekwencje klawiszy)

A więc o co chodzi? Miło by było gdyby wypowiedzieli się użytkownicy tego modelu

odinstaluj iTouch jesli go masz albo zainstaluj jesli nie masz. moze tez masz jakies programy dzialajace w tle ktore maja jakies dziwne hotkeysy?

ja mam taka klawiature i nie mam takiego problemu

Mam najnowsze ITouch - spróbuje je odinstalować

Wątpie, że to problem z aplikacjami, które zawierają hotkey's - np. w Wordzie gdy chce napisać Ś to jakaś podziałka się tworzy i później wklepanie jakiegokolwiek klawisza powoduje, że zaczynają sie otwierać jakieś okna.

To samo w Operze - otwiera się strona głowna Opery...

Na klawiaturze w górnym lewym rogu jest przycisk F-Lock przyciskając go deaktywujesz blokujesz dodatkowe klawisze, skróty do różnych aplikacji; jeżeli F-Lock jest włączony powinna świecić się pierwsza od lewej dioda nad symbolem "F".

Na klawiaturze w górnym lewym rogu jest przycisk F-Lock przyciskając go deaktywujesz blokujesz dodatkowe klawisze, skróty do różnych aplikacji; jeżeli F-Lock jest włączony powinna świecić się pierwsza od lewej dioda nad symbolem "F".

A co ma F-LOCK to polskich znaków :?: - pomyliło ci się coś. Wiem doskonale, że to badziewie uruchamia się domyślnie razem ze startem systemu i wkurza mnie każdorazowe wyłączanie tego bo np. nie mogę skopiować nic w totalcmd przez F5.

Za chiny ludowe nie da się pisać dużych polskich znaków bez użycia Caps-Locka. Na nerwy mi tak to działa, że rozważam sprzedanie tej klawki

Problem jest głupi i prosty do rozwiązania.

Masz klawiaturę podpiętą przez USB. Musisz podpiąć ją przez przejściówkę do PS/2 i wtedy będzie działać poprawnie.

Sam do tego doszedłem 5 minut temu ;-)