Skocz do zawartości
fipa

??? Jakie głośniki do 400zł ???

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Najlepiej 5.1. Mam SB Audigy więc muszą dawać dobrej jakości dźwięk bo zostaną na dłużej. Myślę o Creative 5300 OEM za 370. Co wy na to Mam 2 dni na podjęcie decyzji. A co powiecie na Creative 5100 OEM. Bo o 5700 to moge tylko pomarzyć. A morze jakaś inna firma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy ? , kup sobie albo szajsungi (2 + subłufer) a z tego co słyszałem to creativy wcale nie som takie wspaniałe

mam samsung sms5100 i nie sa to zaciekawe glosniczki, za to slyszalem ze te creativy 5300 sa fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy ? , kup sobie albo szajsungi (2 + subłufer) a z tego co słyszałem to creativy wcale nie som takie wspaniałe

słuszałeś o creativach czy creativy??

 

bo to chyba zasadnicza różnica

 

mam i polecam inspire 5300- w tej kwocie nic lepszego nie znajdziesz

 

głośniczki grają naprawdę spox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tannoy M1 + wzmacniacz. Wasze Creativy i Samsungi mogą się schować.... Zresztą nie mówcie mi o jakości muzyki z zestawów komputerowych bo kwituje to  :lol:

taaaa, jak znajdziesz jakiegos wzmachola 5.1 + 4 glosniki + subwoofer za 400zl to kupie 5 takich kompletow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy ? , kup sobie albo szajsungi (2 + subłufer) a z tego co słyszałem to creativy wcale nie som takie wspaniałe

mam samsung sms5100 i nie sa to zaciekawe glosniczki, za to slyszalem ze te creativy 5300 sa fajne

Też miałem Samsunga sms5100 i gdy przesiadłem się na Inspire, to aż mnie wcieło- wg.mnie nie ma porównania(na kożyść Inspire oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tannoy M1 + wzmacniacz. Wasze Creativy i Samsungi mogą się schować.... Zresztą nie mówcie mi o jakości muzyki z zestawów komputerowych bo kwituje to  :lol:

lol

 

daj mi taki zestaw za 400 to biore 100sztuk

 

akurat tu nie czuje sie dotknęty bo na sprzecichu sie znam(marantz+b&w)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło wam do głowy, że za 400 zł NIE KUPI się dobrego zestawu 5.1 ? Przecież w skład takiego zestawu wchodzi przynajmniej 6 głośników (to w najtańszym i najgorszym razie), 5 obudów, wzmacniacz, kable.... Za te pieniądze, to można mieć co najwyżej "popierdułki".....niestety. Zobaczcie, że najtańszy zestaw kina domowego Tonsila kosztuje ok. 1100 zł (bez wzmacniacza !)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

akurat tu nie czuje sie dotknęty bo na sprzecichu sie znam(marantz+b&w)

Jakie B&W ?? (model)

 

nie bedziesz pamiętał takich DM620 - kupione w 94 roku ale do dzisiaj nie słyszałem lepszych w cenie do 10.000

Może ktoś chce tanio kupić wzmacniacz Thule spirit. Niestety zrąbany (ale da się na prawić niewielkiem kosztem) Sprzedam za symboliczne 250zł nówka kosztowała mnie półtora roku temu 10 razy tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło wam do głowy, że za 400 zł NIE KUPI się dobrego zestawu 5.1 ? Przecież w skład takiego zestawu wchodzi przynajmniej 6  głośników (to w najtańszym i najgorszym razie), 5 obudów, wzmacniacz, kable.... Za te pieniądze, to można mieć co najwyżej "popierdułki".....niestety. Zobaczcie, że najtańszy zestaw kina domowego Tonsila kosztuje ok. 1100 zł (bez wzmacniacza !)

chyba nie to jest tematem topicu-pisze ze ma 400 i proponujemy mu za 400-to chyba jasne

 

tonsila to bym kijem z 2 metrów nie dotknął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie. Najlepiej 5.1. Mam SB Audigy więc muszą dawać dobrej jakości dźwięk bo zostaną na dłużej. Myślę o Creative 5300 OEM za 370. Co wy na to Mam 2 dni na podjęcie decyzji. A co powiecie na Creative 5100 OEM. Bo o 5700 to moge tylko pomarzyć. A morze

Ja bym Ci polecił korepetycje z polskiego....

i bym poczekał na głośniki od Logitecha z seri Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

akurat tu nie czuje sie dotknęty bo na sprzecichu sie znam(marantz+b&w)

Jakie B&W ?? (model)

 

nie bedziesz pamiętał takich DM620 - kupione w 94 roku ale do dzisiaj nie słyszałem lepszych w cenie do 10.000

Może ktoś chce tanio kupić wzmacniacz Thule spirit. Niestety zrąbany (ale da się na prawić niewielkiem kosztem) Sprzedam za symboliczne 250zł nówka kosztowała mnie półtora roku temu 10 razy tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bedziesz pamiętał takich  DM620 - kupione w 94 roku ale do dzisiaj nie słyszałem lepszych w cenie do 10.000

Rzeczywiście nie wiem jakie to kolumny, ale domyślam się że to poprzednik DM602. (Audio interesuje się na poważnie od 1999 więc kolumny z 94 są mi obce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tannoy M1 + wzmacniacz. Wasze Creativy i Samsungi mogą się schować.... Zresztą nie mówcie mi o jakości muzyki z zestawów komputerowych bo kwituje to  :lol:

Święta racja panie kolego. Moje pierwsze głośniki do grzyba to były lekko zdezelowane Sharp-y za 70zł (Boże, jak ja mogłem tego słuchać). Były one i tak 1000 razy lepsze od zestawu głośników komputerowych które mógłbym kupić za tą cenę. A Sharp-y jeszcze grają, tyle że pow. 15W bas lekko charczy.

 

taaaa, jak znajdziesz jakiegos wzmachola 5.1 + 4 glosniki + subwoofer za 400zl to kupie 5 takich kompletow

5.1 to na pewno nie znajdziesz. Ja preferuję konstrukcję samodzielną. To co zrobisz sobie, tego będziesz słuchał. I będziesz z tego zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tannoy M1 + wzmacniacz. Wasze Creativy i Samsungi mogą się schować.... Zresztą nie mówcie mi o jakości muzyki z zestawów komputerowych bo kwituje to  :lol:

a ja z tego co napisałeś :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

tanoy m1 faktycznie zajebiste głośniki szczególnie ich druga wersja ale para + wzmacniacz kosztuje dużo więcej nisz gość chce wydać więc o czym ty piszesz???

 

a wracając do tematu. miałem samsungi 5100 a potem wymieniłem na creative sw digital 2.1 i jestem bardzo zadowolony. grają super i muzyki można posłuchać

 

a na zestaw 4.1 lub 5.1 musisz pozbierać więcej kasy bo niewarto kupować byleczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło wam do głowy, że za 400 zł NIE KUPI się dobrego zestawu 5.1 ? Przecież w skład takiego zestawu wchodzi przynajmniej 6  głośników (to w najtańszym i najgorszym razie), 5 obudów, wzmacniacz, kable.... Za te pieniądze, to można mieć co najwyżej "popierdułki".....niestety. Zobaczcie, że najtańszy zestaw kina domowego Tonsila kosztuje ok. 1100 zł (bez wzmacniacza !)

chyba nie to jest tematem topicu-pisze ze ma 400 i proponujemy mu za 400-to chyba jasne

 

tonsila to bym kijem z 2 metrów nie dotknął

Wiem ze nie na temat ale nie moglem sie powstrzymac , a co takiego jest zlego np w Tonsilach Maestro !!!!!! ktore sa sprzedawane w Anglii ( ale pod inna nazwa ) . Zreszta rozmawiac na ten temat to mozna dlugo i nie na tym forum , ale jakbys wiedzial ile rzeczy Tonsil robi zagranicznym firma , a ty sobie potem kupujesz zagraniczne kolumny i taki jestes zajarany ;) . Fabryka Tonsila to jeden wielki balagan i niestety maja kiepksa kontrole jakosci :( . Ale Maestro Tonsila w tym przedziale cenowym sa zajebiste .

 

A wracajac do pytania czasem mozna kupic na allegro naprawde zajebiste wzmacniacze za 200-300 zl ktore brzmieniem i moca zniosa te pierdzialy za 400 zl , ktore przeciez nie maja nawet 10 Wat na kanal .

Jedyna rzecza jaka przemawia za takimi zestawami to chec uzywania ich do gier i KD bo napewno nie do muzyki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło wam do głowy, że za 400 zł NIE KUPI się dobrego zestawu 5.1 ? Przecież w skład takiego zestawu wchodzi przynajmniej 6  głośników (to w najtańszym i najgorszym razie), 5 obudów, wzmacniacz, kable.... Za te pieniądze, to można mieć co najwyżej "popierdułki".....niestety. Zobaczcie, że najtańszy zestaw kina domowego Tonsila kosztuje ok. 1100 zł (bez wzmacniacza !)

chyba nie to jest tematem topicu-pisze ze ma 400 i proponujemy mu za 400-to chyba jasne

 

tonsila to bym kijem z 2 metrów nie dotknął

Wiem ze nie na temat ale nie moglem sie powstrzymac , a co takiego jest zlego np w Tonsilach Maestro !!!!!! ktore sa sprzedawane w Anglii ( ale pod inna nazwa ) . Zreszta rozmawiac na ten temat to mozna dlugo i nie na tym forum , ale jakbys wiedzial ile rzeczy Tonsil robi zagranicznym firma , a ty sobie potem kupujesz zagraniczne kolumny i taki jestes zajarany ;) . Fabryka Tonsila to jeden wielki balagan i niestety maja kiepksa kontrole jakosci :( . Ale Maestro Tonsila w tym przedziale cenowym sa zajebiste .

 

A wracajac do pytania czasem mozna kupic na allegro naprawde zajebiste wzmacniacze za 200-300 zl ktore brzmieniem i moca zniosa te pierdzialy za 400 zl , ktore przeciez nie maja nawet 10 Wat na kanal .

Jedyna rzecza jaka przemawia za takimi zestawami to chec uzywania ich do gier i KD bo napewno nie do muzyki .

swoje spotkanie z tonsilami sonczyłem lata temu na uzytkowaniu kolumn bolero - tyle

jeski o mnie chodzi mogą one i kazde(tonsila) inne słuzyc jako podstawki pod kwiaty

 

poza tym-kolega pyta o głosniczki do 400zeta a Ty piszesz o jakiś wzmacniaczach za 200-300-czytaj co jest tematem topicu

 

chyba nie bardzo sie orientujesz z zagadnieniach hi-fi skoro wyznacznikiem jakosci dzwieku jest dla ciebie ilosc watów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...