Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem;mój dzieciak grzebał coś w necie i... i nie mam żadnych zakładek :huh: ,tzn one są w katalogu Document and Settings itd ale nie wiem jak mam sprawić aby pojawiły się w FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdolny ten Twój dzieciak. :P Pewnie powiesił FF, uruchomił mu się profile manager, kliknął OK i założył nowy profil. :D

W Doc&Set...\Mozilla\Firefox\Profiles masz pewnie 2 katalogi. Znajdź w nich plik bookmarks.html, sprawdź w którym są upragnione zakładki i skopiuj do tego drugiego profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. w katalogu profiles jest tylko jeden katalog,ale ma dwa pliki bookmarks tzn jeden nazywa się bookmarks.html a drugi bookmarks-1.html;ten pierwszy jest pusty a drugi to ten mój;wywaliłem pustego,a drugiemu nadałem nazwę bez jedynki ale nie pomogło,nie mam pojęcia o co chodzi,a syn oczywiście mówi że nic nie wciskał oprócz zamknięcia aplikacji :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę o podwójnym bookmarks.html.

Wejdź do bookmarks --> manage bookmarks --> file --> import --> from file i wskaż ten właściwy plik.

1430389[/snapback]

zaimportowałem plik,ale i tak było parę krzaków;np. pojawiły się dwa foldery osobiste,jeden mój a drugi pusty i nie dający się skasować;

pomyślałem,że nie będę zadawał zbędnych pytań i poprostu usunąłem cały profil,część zakładek było w pliku bookmarks.html który przeniosłem w inne miejsce,importowałem sobie je i jest prawie dobrze,prawie bo części zakładek i tak nie ma,ale co tam dam radę :) ;najgorsze jest to że wywaliłem również wszystkie rozszerzenia :mur: i teraz zabawa zaczyna się od nowa,ale dużo tego nie używałem

tak czy owak dzięki paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie FF, poinstalowałem fajne wtyczki, które mnie interesują. Wszystko fajnie, tylko mam jeden problem. Podczas instalowania kilku themes do niego, nagle przestała działać instalacja tych styli, tylko chce je ściągać na dysk. Nic nie zmieniałem w ustawieniach. Wie ktoś może jak sobie z tym poradzić? Firefox 1.04 powered by moox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Tab Mix, bo tamta wtyczka o której wspomniałeś już mnie wystarczająco zniechęciła do FF. Co ciekawe gdy chce pobrać z tej listy: https://addons.mozilla.org/themes/?application=firefox

któryś styl, to jak klikne na niego, a potem install to się instaluje, natomiast jeśli chcę z tamtąd coś:

https://addons.mozilla.org/themes/showlist....ox&category=All

to pojawia mi się pytanie, gdzie zapisać plik. Wcześniej na tej drugiej było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś na liście z skórkami, to pojawi się okienko zapisu.

https://addons.mozilla.org/themes/showlist....category=Newest

Wystarczy wejść na stronę opisującą daną skórkę i możesz instalować.

https://addons.mozilla.org/themes/moreinfo....numpg=10&id=717

Dzieje się tak nawet na czystym profilu, czyli wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Dzięki wielkie, nie zauważyłem, że tak jest. Jeszcze jedno pytanie. Czy jest wtyczka co zapamiętuje sesję ale również miejsca, w ktorych się było na danych otwartych stronach? Bo w tab mix pamięta tylko strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

http://img121.echo.cx/my.php?image=nowyobr...pabitowa4gv.jpg

Mam pytanie. Przed instalacją Tabbrowser Extensions niektóre strony otwierały się w tym zaznaczonym panelu a po instalacji w tym niżej. teraz powiedzcie mi jak wyłączyć ten zaznaczony. Doniczego nie jest potrzebny a mnie tylko drażni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja mam pewien problem z rozszerzeniem TabMix. A mianowicie, po zainstalowaniu tegoż oto rozszerzenia(v.0.2.1pl) w FF 1.0.4pl postanowiłem sobie je dostosować do moich własnych potrzeb zmieniając jego ustawienia(np. "X" na każdym osobnym panelu), zastosowalem zmiany, wszystko było pięknie, działało w porządku. Lecz po następnym włączeniu komputera, wszystkie opcje powróciły do domyślnych, a ich zmienianie i zastosowywanie już nic nie dawało. Tak jakby TabMix jakoś nie lubił zmieniania jego ustawień... Po ponownym zainstalowaniu TM, nadal było tak samo(ustawiam, wyłączam komputer, włączam, domyślne ustawienia bez możliwości zmiany).

 

Czy ktoś już miał ten problem, albo wiecie może jak go rozwiązać?

 

Pozdrawiam,

Cebix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firefox nie nadaje sie do ogame. Strasznie muli. K-meleon dziala o niebo lepiej. A najlepsza jest opera dzieki blyskawicznemu cofaniu baaardzo podnosi ergonomie. Osobiscie mam gostkaw sojuszu ktory ma opere TYLKO do ogame ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam mały problem ponieważ zapomnialem hasła do firefox-a tzn. tego głównego zabezpieczenia. I mam pytanie czy mozna skasowac np: całe hasła do stron zapamiętanych "ogólnie wszystkie hasła" żeby to zabezpieczenie ominąć??.

Troche dziwna sprawa bo ja hasło pamiętam ale ono mi nie działa :? .

 

pzdr,

ROB

Edytowane przez Kolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z deczka upierd.liwy problem. Postawilem nowy system.

Zainstalowalem od poczatku pluginy

 

Tab Mix Plus 0.2.2

ForecastFox 0.5.8.

Menu Editor 1.2

Flash Got 0.5.7.7

 

Problem polega na tym ze co ustawie te plugin. Po ponownym uruchomieniu PC wszystkie pluginy znowu musze ustawiac. Trosze irytujace, nieprawdaż?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem z "atrybutami" :S

 

Mianowicie używam Windows XP i gdy zmieniałem te atrybuty, to po prostu odznaczyłem 'Tylko do odczytu' i zostawiłem puste, bo nie ujrzałem nigdzie super-pola-do-zaznaczenia: 'Archiwalny'(w Win98 był :huh:). Po tym zabiegu ustawiłem wszystkie opcje w TabMix i działają bez zarzutu, tylko teraz, kiedy chciałem je zmienić, to klops. Nie da się, idę do folderu, a tam 'Tylko do odczytu' :S, odznaczam, zastosuj, ok, sprawdzam, znowu 'Tylko do odczytu' :S.

 

Wie ktoś, gdzie można w XP znaleźć opcję atrybutu 'Archiwalnego'? Bo ten XP to jakiś dla mnie taki zbyt ukryte-opcje-komplikacja-na-kazdym-kroku jest :S

 

Pozdrawiam,

Cebix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam uprawnienia administratora, ale dla pewności spróbowałem jeszcze na głównym koncie 'Administrator' i na jednym prywatnym z uprawnieniami admina i tego pola 'Archiwalny' po prostu nie ma :S.

 

Pozdrawiam,

Cebix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...