Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Firefox 1.0.7 PL

 

-------------------------------------

 

Istnieje taka wtyczka, która pozwoli na utworzenie przycisków-skrótów do stron www obok wstecz, dalej, strona główna, odśwież itd ?

 

Dołączona grafika

 

Zaznaczylem na tym obrazku gdzie chciałbym takie skróty.

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od paru dni szukam skinu a la Opera.

 

Ktoś wie gdzie moge go znaleźć?

 

// out of date

 

 

-------------------------

 

Nowy post ;]

 

Mam motyw Qute 3. Problem polega na tym że nia mam po prawej stronie paska do przesówaniu obrazu :blink:

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi all

 

ostatnio mam jakis problem z firefoxem - jak dłużej popracuję, to sie zwiesza - w ten sposób, ze nie ładują się strony

 

po zamknięciu nadal wisi w procesach, i zajmuje standardową u mnie ilosc pamieci, czyli 20-30mb

 

po skillowaniu procesu przeglądarka dziala normalnie ---do kolejnego 'zwisu'

 

zaznaczam- nie mam infa, ze program not responding, etc, po prostu nagle przestają się ładowac strony.

 

ktos miał podobny problem??

sys wxp- prawie roczny(w listopadzie)ale odrobaczany, odawarowany itepe

na w2003 serwer eng - nie ma problemu

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób spytało, ale co tam spróbuję jeszcze raz - czy nie ma jakiegoś plugina, żeby po wyłączeniu FF można było później dokończyć ściąganie plików? A jeśli nadal nie ma, to polećcie mi jakiś prościutki download manager, ale freeware i żeby mało RAMu zajmował i w ogóle. Druga sprawa. Gdy FF zablokuje na przykład okienko pop-up to na górze strony wyskakuje taki duży pasek z informacją o tym. Czy nie można by było zamienić go na przykład na malutką ikonkę? Bo mi się to "źle" kojarzy z IE i nie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy FF zablokuje na przykład okienko pop-up to na górze strony wyskakuje taki duży pasek z informacją o tym. Czy nie można by było zamienić go na przykład na malutką ikonkę? Bo mi się to "źle" kojarzy z IE i nie podoba :)

1702161[/snapback]

Kliknij na tym pasku prawym przyciskiem myszy (a moze lewym? - sprawdz:)) i wybierz odpowiednia opcje ('nie pokazuj wiecej tej wiadomosci' czy jakos tak) i po sprawie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Albo jestem ślepy, albo po prostu takiej opcji nie ma. Otóż zainstalowałem sobie ostatnio dodatkową wyszukiwarkę, ale nie jest mi ona już potrzebna, więc chciałbym ją odinstalować... tylko jak? Nie mogę znaleźć nigdzie takiej opcji, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Albo chociaż nakieruje na trop :P.

 

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam,

Cebix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest możliwość, żeby Firefox pobierał stronę z cache, przy kliknięciu na "Wstecz"? Takie coś, ma Opera i jest to dobre, ponieważ nie trzeba czekać na ponowne załadowanie się strony.

 

Pozdrawiam

1729046[/snapback]

Sciagnij Bete Firefoxa 1.5 (wyjdzie do konca roku, jutro-pojutrze ma byc nowsza beta), a problem zniknie - http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/fir...%20Beta%202.exe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Mam taki irytujący problem z foxem: wchodzę na pajacyk.pl i klikam w brzuszek :) Dostaję komunikat, ze moja przeglądarka nie obsługuje cookies. Uaj ? Cookies oczywiście włączone, kombinowałem z dodaniem adresu stronki do listy uprawnionych witryn ale to nic nie zmieniło. Ffox 1.0.7 na w2k sp3. W pracy mam ffoxa 1.0.4 też na w2k i nie ma takiego problemu. Jak temu zaradzić?

 

I druga sprawa: instaluję rozszerzenie AllInOneGestures (lub podobna nazwa, to linkowane kilkakrotnie w tym temacie) i tam wszystko jest po niemiecku a ja niestetry nicht sprechen :) Czy jakaś wersja ang bądź pl jest ?

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad.1 Tak, mam włączone (Narzędzia->Opcje->Prywatność->Ciasteczka i zaznaczone "akceptuj ciasteczka").

Dziwna sprawa bo: jak w adresie wpisuję "pajacyk.pl" to ładuje stronę ale po kliknięciu wyrzuca komunikat o braku obsługi ciasteczek, natomiast jak dodam "www." do adresu, to ładuje stronę i zlicza kliknięcie. Teraz to już całkiem nie rozumiem :)

ad.2 dzięki za linki do allinonegestures

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie na www.pajacyk.pl dzieje sie tak... :

 

Wchodze na http://pajacyk.pl i klikam na bruszek, to pisze,ze nie moze byc zliczone i cos tam o cookies.

 

Nastepnie wchodze jeszcze raz na http://www.pajacyk.pl i klikniece jest juz liczone,ale nie do konca,bo wyskakuje blad,ze juz dzis kliknalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, to chyba nie firewall, ponieważ:

- w domu ie6 nie ma kłopotu z ciasteczkami pajacyka a ffox 1.0.7 ma

- w pracy ffox 1.0.4 nie ma kłopotu z ciasteczkami pajacyka a 1.0.7 ma

Jakby nie patrzeć kłopot pojawia się przy 1.0.7 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie poszly mi sie gwizdac wszystkie zakladki FF ale kit z nimi, pytanie dotyczy teraz czym wyeksportowac zapamietane hasla? zakladki i tak pamietam a haselka przydalo by sie jakos zabepieczyc przed utrata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hasła są zapisane w profilu w pliku cośtamcotam.s.

Naprawdę nie mam pojęcia co Wy robicie z Firefoxem, że tracicie zakładki. :blink:

Sprawdź czy przypadkiem drugiego profilu nie założyłeś i zakładki masz ciągle w tym pierwszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...