Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem wpisuje w firefoxie www.forum.dvhk.pl i zamiast otwierać mi się strona to uruchamia się menadzer pobierania plików. Co się dziej . Stronka normalnie sięotwiera w IE a tu takie nagle siędziejącuda na kiju :mur:

 

Co to mozre być ? :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po całej nocy odpalonego FF 1.5 - nic nie ruszam, tylko chodzi w tle - rano program zjada ponad 400 MB pamieci... To dla mnie drobne przegiecie...

 

Nie wiem - nie chce mi sie teraz z tym walczyc - ale jakos to moze odstraszac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zavader - pewnie dalej masz profil z 1.0.7, to jest przyczyna problemu (było już kilka razy ;)).

Zrobiłem "test" - zostawiłem FF z otwartymi czterema panelami, po 5 godzinach zajmował 63mb.

kamilo23 - u mnie działa normalnie, może namieszałeś coś w 'download actions'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamilo23 - u mnie działa normalnie, może namieszałeś coś w 'download actions'.

Tylko co patrze na zakładke opcje > pobieranie ale nic tam nie widze żeby cos było źle ?

 

Kombinuje nic nie wykombinowałem , co to może być? :mur:

 

EDIT

 

Problem rozwiazałem zrobiłem tak zamiast wpisać www wpisuje forum.dvhk.pl i strona się ładuje :lol:

 

EDIT 2

 

Mam pytanie jakie warto zainstalować rozszerzenia do Firefoxa?

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamilo23 - trochę wysiłku ...

W topicu masz linki, pytania o różne rozszerzenia. Czego jeszcze trzeba ? Przynajmniej zapytaj czy jest rozszerzenie, które [opis działania].

 

A co do Adblocka - jakiś czas temu Adblock Plus zmienił "właściciela" i jest już wersja 0.6.0.x. Automatyczna aktualizacja rozszerzeń jej nie wykryje.

Adblock Plus został napisany od nowa, jest mniejszy, podobno szybszy. Zmienił się interface (dla mnie na niekorzyść).

http://adblockplus.mozdev.org/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ave mam 2 sprawy :

czym rozni sie ten stype : firefox-1.5-s8v2.exe

od tego : firefox-1.5-s8v1.exe ?

 

jak zrobic zeby obecnego firefoxa "przeniesc" na partycje powiedzmy D , razem ze wszystkimi ciasteczkami haslami etc , zeby po formacie nie trzeba byl nic robic tylko utowrzyc skrot do tegoz liska na pulpit i zebyu dzialal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v1, v2, v3 itd to kolejne wersje "optymalizacji", zmiany dotyczą tylko tego co robi Stipe - mogą być np. skompilowane z innymi flagami. Jeżeli interesują Cię szczegóły, to znajdziesz je w topicu na mozillazine.

 

Przenoszenie profilu zawsze było problemem. Część plików możesz przenieść bez problemu np. cookies, hasła itd. LINK

 

EDIT

Jest już 1.5.0.1 final.

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro robie format i mam pytanie jak zachować całego FF z wszystkimi ustawieniami, wtyczkami, motywami itp.

Które foldery trzeba zachować?

Jak postawie już nowego systema to zainstalować FF i podmienić na to co będę miał skopiowane czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziwna sprawa, ff 1.5.0.1 i strona wyglada tak:

 

Dołączona grafika

 

 

EDIT: Pomyslalem ze to jakas wtyczka, wylaczylem Adblock Plus 0.6.1 i bingo, dziala... Blokowal arkusz stylow :( Jakiej wersji Adblocka uzywacie?

Edytowane przez Pinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem ten filtr, jest to pewien ciag znakow z dodatku Filterset.G i chyba nie da sie usunac filtru dodawanych przez Filterset :( Nawet po wylaczeniu adblocka. Pozostaje mi ustawienie dostepu dla calej gazety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...