Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przesiadłem się na FF z Maxtona i mam w związku z tym parę pytań:

Mam FF 2.0.0.2 + Tab Mix Plus + Adblock Plus.

 

1. Nie działa druga rolka w myszce (A4Tech WWW-23). Szukałem trochę na ten temat i wygląda na to, że scroll na boki nie działa w żadnej myszce. Może jednak ktoś zna rozwiązanie. Poza Foxem oczywiście działa.

 

2. Po otwarciu wielu kart następne znikają po prawej stronie. Chcę żeby się ścieśniały (zwężały), a nie wypadały przez monitor na biurko.

 

3. Otwieram linka ze strony <1> w nowej karcie <2> (pojawia się obok), następnie otwieram następnego <3> i ten pojawia się za kartą <2>. Chcę, żeby każdy nowo otwarty link pojawiał się obok aktywnej karty, a nie na końcu kolejki. Zmiany opcji Tab Mixa w zakładce "Otwieranie kart" nie przynoszą efektów.

 

4. Kilka razy zdarzyło mi się, że otwierałem mały obrazek i FF dopasowywał się do jego rozmiarów mimo, że przed chwilą był zmaksymalizowany (niestety nie dysponuję linkiem). Chcę, żeby FF był zmaksymalizowany bez względu na okoliczności.

 

5. Czy dobrze rozumiem, że po reinstalce okienek wystarczy skopiować katalog C:\Documents and Settings\Nazwa Użytkownika\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles i wszystkie ustawienia z zainstalowanymi dodatkami zostaną odtworzone? (instalacja dodatków nie będzie konieczna?)

 

To moje 4 podejście do FF w przeciągu roku i miejmy nadzieję, że lisek zagości na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. U mnie działa (Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer 2.0). Może to kwestia sterowników.

2. W Tab Mix Plus bez problemu ustawisz ich rozmiar i wyświetlanie w kilku rzędach (zakładka Display --> Tab Bar / Tab).

3. To również bez problemu działa po włączeniu we wspomnianej przez ciebie zakładce:

post-5133-1173823716_thumb.jpg

4. Tools --> Options --> Advanced (przy JavaScript) --> odznacz pierwszą opcję (resztę też możesz odznaczyć).

5. Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Prosze o pomoc :( Komp złapał zwisa i po ponownym uruchomieniu skasowały mi się wszystkie zakładki i skróty :(:(:( Da się to jakoś odzyskać ? Bo trochę tego mialem :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki :wink:

Witajcie,ja mam następujący problem,robiłem instalke systemu na całkowcie nowy i czysty dysk,zainstalowalem Firefoxa i niestety nie moge nim seffowaćpo necie :/

Odpala mi się przeglądarka ale nie działa,jedynie przez IE moge chodzic,co mam zrobić pomózcie proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nastepujący problem z Firefoxem.

Próbuje po raz enty Widok > Paski narzędzi > Dostosuj - i wprowadzam swoje ustawienia. Niestety ,gdy włączam ponownie przeglądarkę wprowadzone zmiany znikają !!

Co mam zrobic. Przyzwyczaiłem się do tamtych ustawień i nie mogę normalnie pracowac.

 

Proszę o szybką poradę

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;p. Nie moge znaleźć na stronce http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/baza_...ow/rozszerzenia rozszerzenia które by pozwalało sciagać filmiki z youtube itp (a wiem ze takie jest). Chodzi mi o nazwe jak sie nazywa ten plugin umożyliwiajacy download ;).

 

EDIT o kurcze znalałzłem. Nazywa sie videodownloader http://javimoya.com/blog/youtube_en.php. Moze sie komus przyda jak nie moge tego posta wywalić. Sorki za pytanie ale wczoraj szukałem cały dzien :<.

@SGJ ja wczoraj bardzo długo szukałem a z wersji ppc nie korzystam ;). Jak chcesz moge wykasować posta.

 

EDIT 2 (żeby nie zaśmiecać forum ;p). Czy jest jakiś inny video downloader który nie konwertuje sciąganych plików do formatu fly ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Taki problemik szukam i cos nie moge znalesc.

Mam system Power xp i jak odplam filmiki ze strony to ff chce plugin wmp 11.

Ja mam tylko wmp 6.4 i nie chce miec nowszych bo vlc dziala duzo lepiej , a filmy chce odpalac za pomoca VLC.

To wystepuje tylko na niektorych stronach.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ed00s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...