Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sekman

Fkatycznie! Wwalilo mi sie jakies "global shearch" oO Skad to ja pojecia nie mam, ale wystarczylo odznaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C:\Documents and Settings\Login\Dane Aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\costam.default\bookmarkbackups ... przy zalozeniu ze masz windowsa xp:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągałem archiwum rara Firefoxem; zaznaczona była opcja Otwórz plik programem... Kiedy skończyło się pobieranie i otworzył się WinRar, zamiast rozpakować plik, jak ta sierota zamknąłem program. Jest jakaś szansa na odzyskanie tego pliku czy trzeba ciągnąć jeszcze raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów i prosze o pomoc. Od ok 2-3 dni przy przeglądaniu stron firefoxem co chwila pojawia się taki efekt, że cała strona zaczyna nagle "skakać" o ok 3 cm w górę i w doł w oknie przeglądarki kilka razy na sekundę, co całkowicie uniemożliwia obejrzenie jej. Co to może być i jak to zlikwidować. Nie dotyczy to zadnych konkretnych stron. Czasem strona chodzi cacy, nagle po kliknięciu czegoś zaczyna skakać i wtedy skaczą już wszystkie zakładki. Przy czym jesli zamkne przegladarke i otworze strone jeszcze raz - przestaje.

Czekam na jakies rady.

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Czy da się w fajerfoksie zrobić podwójny pasek zakładek? Bo ten pojedynczy jakoś mi nie wystarcza :/

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojc to przepraszam, od poczatku pomylily mi sie karty z zakladkami:( Moze paulo cos pomoze... albo trzeba rozdzialke zmienic to pasek bedzie szerszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Czy da się w fajerfoksie zrobić podwójny pasek zakładek? Bo ten pojedynczy jakoś mi nie wystarcza :/

Do pliku userChrome.css, który się znajduje w C:\Documents and Settings\[profil]\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\[cośtam].default\chrome

wklej

#bookmarks-ptf {display:block !important;}#bookmarks-ptf toolbarseparator {display:inline !important;}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze paulo cos pomoze

Pomogę tak jak studenc1k - http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...p;#entry1555733 ;]

 

edit:

Możesz w sumie też skorzystać z rozwiązania, którego ja używam - pasek zakładek bez nazw.

Dołączona grafika

/* Hide the bookmark labels */.bookmarks-toolbar-items .toolbarbutton-text {display: none !important;}
Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odzew, ale.... ja chyba jestem jakiś nie poważny, albo mój fajerfoks. Szukałem tego pliku chrome.css no i co? No i nic! Nie ma, wsiąkł przepadał nie istnieje :mur: Jedyne co znalazłem to chrome-example.css, do którego dodaje ten wiersz i dalej klapa, jak pasek był jeden tak nadal jest i nie ma zamiaru się rozdwoić :/ Wersja mojego FF - 2.0.0.3.

 

WTF?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej Ty :)

Przeciez masz podane dokładnie gdzie jest ten plik.

Zmieniasz tylko nazwe z userChrome-example.css na userChrome.css i dodajesz do niego co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...