Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z moim FFem. Jeśli oglądam jakikolwiek filmik na yt i w trakcie jego oglądania podłącze słuchawki do gniazda (to jest laptop Toshiba L750), to FF mi się zwiesza. Zauważyłem że jeśli wtedy zakończę plugin container to można dalej pracować.

wersja FF 10.0.0.2, Win 7 x64 HP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z moim FFem. Jeśli oglądam jakikolwiek filmik na yt i w trakcie jego oglądania podłącze słuchawki do gniazda (to jest laptop Toshiba L750), to FF mi się zwiesza. Zauważyłem że jeśli wtedy zakończę plugin container to można dalej pracować.

wersja FF 10.0.0.2, Win 7 x64 HP

 

Przeinstaluj flasha może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj zaktualizowało mi się mnóstwo programów... i nie wiem przez co ale wtyczka FoxTab mi nie działa. Czy znacie rozwiązanie? Czy wam też nie działa? (Nie działa, że nie wyświetlają mi się no te okienka z stronami). Na stronie addnos (Tam gdzie dodatki) piszą, że problemem jest Adobe flash player.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd mam FF w wersji 10 i późniejszej (przez ostatnie kilka miesięcy), przy otwieraniu jakiejkolwiek strony dostaję często komunikat "błąd kodowania zawartości". O ile na różnych stronach po ich odświeżeniu sytuacja wraca do normy (choć po chwili znowu to się dzieje), to najgorzej jest na allegro, gdzie, jak się pojawi ten błąd przy otwarciu strony produktu, jest wtedy pozamiatane, gdyż nawet odświeżanie nie pomaga i taka aukcja jest dla mnie nie do obejrzenia przez jakiś czas.

Jak patrzę po różnych forach, to tam takie sytuacje pojawiały się u ludzi jeszcze za czasów wersji 3.6 i raczej nikt lekarstwa na to nie znalazł. U mnie szaleje dopiero od ostatnich 2-3 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie Aurora 15.0a2 w połączeniu z najnowszym Flashem nie za bardzo współgra?

 

Począwszy od tej wersji Shockwave Flasha (11.3.300.257), Adobe "wyodrębniło" go do osobnego procesu (FlashPlayerPlugin_11_3_300_257.exe) i podejrzewam, że to właśnie Flash się gryzię z resztą wtyczek i przeglądarką. Czasami ni z gruchy ni z pietruchy Plugin Container potrafi się wyłączyć, nie tylko podczas używania Flasha. Poprzednio, gdy "siedział" w plugin_container.exe prawie w ogóle nie było problemów :mur: .

 

Poza tym, są 2 procesy o tej samej nazwie, każdy odnosi się do tego samego pliku, każdy zajmuje po 20MB pamięci... Oczywiście, próba wyłączenia jednego kończy się awarią Flasha.

 

edit. tak, wiem, że Aurora to środowisko testowe, choć do tej pory była stabilna jak skała ;)

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zzizzy, tutaj masz rozwiązanie problemów z najnowszym Flash'em 11.3.300.257 + Firefox. Swoją drogą, z 64 bitową wersją Nightly 16 działa ok bez tego myku z protected mode. Edytowane przez metal
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy firefox szpieguje dla google lub innych firm ? Dziś przeglądałem szafy na allegro. Wchodzę na youtube a tu reklama z szafami z leroy merlin i to jedna z tych których nie da się ominąć po 5 sekundach. Przypadek czy szpiegowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przez wiele lat bylem uzytkownikiem Opery. Od jakiegos roku uzywam FireFoxa. Teraz mam najnowszą wersję. Wszystko ok, ale irytyje mnie jedna rzecz. Otoz zawsze mam otwartych kilka kart, a w ustawieniach zaznaczona opcje, aby zaczynac ostatnia sesje. Problem polega na tym, ze za kazdym razem jak wlacze przegladarke to odswiezane sa wszystkie katy po kolei. Zaznaczenie opcji "Nie wczytuj kart, dopóki nie zostały wybrane" to nie jest rozwiazanie, bo wtedy za kazdym kliknieciem na kolejna karte jest ona odswiezana. Zalely mi na tym, aby przy wlaczaniu przegladarka wczytywala tylko dane z Cache. Tak jest w Operze: wlaczam przegladarke i nic sie nie odwieza - jest dokladnie taki stan jak przed zamknieciem przegladarki.

 

Dodam, ze nie zalezy to od zainstalowanych dodatkow, bo teraz np jade na czystej instalacji.

 

Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dość dziwny problem z firefoxe'm. Mianowicie jest to już drugi raz.

 

Screeny:

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Poprzednio poradziłem sobie usuwając całkowicie historię, ciasteczka i inne tam rzeczy przez program CCleaner, jednakże teraz nie chciałbym tego robić by nie stracić zapisane strony, hasła itp.

 

Zainstalowane rozszerzenia:

  • Fox Tab 1.4.9
  • WOT (Web of trust) 20130129
Wtyczki:
  • Adobe Acrobat [11.0.1.36]
  • ESN Launch Mozilla Plugin [2.1.2.0]
  • ESN Sonar API [0.70.4.0]
  • Google update [1.3.21.135]
  • Java Deployment Toolkit [7.0.170.2 (10.17.2.2)]
  • Java Platform SE 7 U17 [10.17.2.2]
  • Microsoft Office 2010 [14.0.4761.1000]
  • Microsoft Office 2010 [14.0.4730.1010]
  • Nvidia 3D Vision [7.17.13.1414]
  • RealPlayer Version Plugin [6.0.12.448]
  • RealPlayer G2 LiveConnect-Enabled Plug-IN (32Bit) [6.0.12.450]
  • Shockwave Flash [11.6.602.171]
  • Silverlight Plug-In [5.1.10411.0]
  • Windows Live Photo Gallery [15.4.3555.308]
Proszę was bardzo o pomoc :)

Dziękuję z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odświeżanie strony nie pomaga? Też tak czasem mam, jak się strona nie chce za bardzo wczytać (np. przy słabym łączu), ale wystarczy, że zrobię "odśwież" i już jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ctrl+f5 pomaga. Ale problem jest strasznie irytujący. U mnie występuje od ponad miesiąca ;/ I zawsze na tych samych stronach...

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie.

Ostatnio zaktualizowałem przeglądarkę i mówiąc krótko nowa wersja mi nie odpowiada. Odinstalowałem ją i zainstalowałem wersje 7.0.1 starszą i jak zwykle w takich momentach jest kłopot. Chodzi o adblock który chyba jest nowy a przeglądarka stara i nie usuwa mi reklam. Co mam zrobić żeby działała mi blokada reklam które człowieka zasypują.

Pozdrawiam i czekam na pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na uczelni mam Firefoxa w wersji 8.x - adblock działał poprawnie jakieś 2 miesiące temu, potem przesiadłem się na FF Portable.

Może inaczej... co Ci się nie podoba w nowym Firefoxie? Można go dostosować - np. w wersji 20 zmienili menedżer pobierania plików, ale wystarczy chwilka dłubania w about:config i mamy to, co było dawniej. Tak samo z obsługą wtyczek - na niekompatybilne, starsze jest extensions.checkCompatibility. Wygląd? Pełna dowolność właściwie, mój wygląda jak sprzed wersji 4.

Nowsza wersja przeglądarki = masa usprawnień, w tym tych dotyczących bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO trochę dali ciała z tą wersją 20.x... "Ukryty" menedżer pobierania jest fajny, ale dlaczego do diabła, przy zamykaniu przeglądarki nie ma ostrzeżenia, że trwa pobieranie?! Chrome i jego klony pytają, czy na pewno chcemy zamknąć przeglądarkę, bo jesteśmy w trakcie pobierania. Tutaj albo o tym zapomniano albo uznano za zbędne, co jest poważnym uchybieniem. Dzisiaj przeglądarka zaktualizowała mi się do wersji 20.0.1, miałem nadzieję, że to poprawka rozwiązująca ten problem, ale niestety nie. Samodzielne przeróbki w about:config mnie nie interesują.

 

EDIT

Rozwiązanie powyższego problemu.

Edytowane przez wayne
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wejsciu na Moje Allegro uzywajac FF dostaje popup ze brakuje mi pluginow. Daje install missing plugins i.. nic nie znajduje. Mam najnowsza jave, flasha i plugin adobe reader'a. W chromie i IE takich popupow nic nie ma. Ktos wie jak to ogarnac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni nie mogę dodać żadnego komenta do filmików na YT ( Błąd! Spróbuj ponownie. ). Tak samo z like, też nie działa i piszę że obecnie nie dostępna bla bla. Na operze poszło od ręki. FF najnowszy, próbowałem wyłączyć AdBlock, jakieś wtyczki, czyściłem ciacha, wylogowanie, logowanie. Nic nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...