Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Thx ;). A zawartość cache'a w jakim folderze sie miesci ? Pytam bo mimo ze mam 300 MB na cache to i nic na youtube mi nie pozostaje zbuforowane, czesto mam ze forum ppc pobiera obrazki od nowa itd (nawet jak wyczyszczę cache'a i powchodzę na strony od nowa). wszystkie foldery mozilla zajmuja razem 45 mb wiec nie wiem o co biega :|.

C:\Documents and Settings\użytkownik\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\profil\Cache

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy ktos nie chce robic backup'ow cookies i historii, tylko chce, zeby firefox sam z siebie pamietal historie i cookies po restarcie kompa?

 

strasznie wolny ten firefox. jak zamkne okienko z przegladarka i za 2 sekundy wlacze je jeszcze raz to pokazuje ze firefox jest wlaczony i zeby zamknac tamten, aby wlaczyc znowu.musze wtedy wywalac proces z menadzera zadan.

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy ktos nie chce robic backup'ow cookies i historii, tylko chce, zeby firefox sam z siebie pamietal historie i cookies po restarcie kompa?

 

strasznie wolny ten firefox. jak zamkne okienko z przegladarka i za 2 sekundy wlacze je jeszcze raz to pokazuje ze firefox jest wlaczony i zeby zamknac tamten, aby wlaczyc znowu.musze wtedy wywalac proces z menadzera zadan.

Też tak mam. Zdaje mi sie że to przez "myślenie" od tych live bookmarkach czy coś.

 

A tak btw: jak ustawić w TMP aby "pokrewne" strony otwierały sie za sobą ? Tzn grupowały sie. Czyli np z forum ppc są koło siebie a np. z wikipedii koło siebie ? (nie chodzi mi o opcje "otwieraj nowe karty za aktywną kartą").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie wolny ten firefox. jak zamkne okienko z przegladarka i za 2 sekundy wlacze je jeszcze raz to pokazuje ze firefox jest wlaczony i zeby zamknac tamten, aby wlaczyc znowu.musze wtedy wywalac proces z menadzera zadan.

Wolny ,wolny a jak mu sie dolozy add on'sow to 5x wolniejszy od IE :/

No i czesto sie przywiesza , chodzi najlepiej bez dodatkow/pluginow

jak mu sie zacznie dokladac to czesto lubi zglupiec (przywiesic sie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie wolny ten firefox. jak zamkne okienko z przegladarka i za 2 sekundy wlacze je jeszcze raz to pokazuje ze firefox jest wlaczony i zeby zamknac tamten, aby wlaczyc znowu.musze wtedy wywalac proces z menadzera zadan.

A co to ma wspólnego z szybkoscią przeglądarki? :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosc długo uzywam mozzili firefox i nigdy nie było z nia problemu.

od pewnego czasu pokazuja mi sie okienko błedu firefoxa i moge debugowac, wysłac raport czy zamknac okienko przy czym wszystko prowadzi do wyłaczenia sie przegladarki.

czasami uda sie komunikat przesunac i działac dalej, a czasami totalnie zwiesza foxa, i nie nie da sie zrobic jak tylko wyłaczyc.

probowłem przeinstalowac , ale nei skutkuje. spotkał sie ktos moze z czym takim juz kiedys ?

z gory dizeki, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Firefoxem, którego nie potrafię usunąć... Mianowicie za każdym włączeniem nowego okna lub karty w Firefoxie wyskakuje mi ten sam błąd, który jest bardzo uciążliwy i przeszkadza w użytkowaniu sad.gif

 

Próbowałem go usnąć w skanerach online - nie dało rady, co wy proponujecie?

 

Zrzut z ekranu poniżej.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem sposob na kompatybilnosc dodatkow do nowszych wersji foxa ( tlumaczenie + poprawki moje )

 

I see a lot of frustration in getting AutoCopy to work with newer versions of FireFox. Relax, it's simple to make it happen.1. ściągnij na dysk rozszerzenie które chcesz "zupdatowac" ( kliknij prawym na rozszerzeniu i zapisz na dysku ) 2. zmień rozszerzenie xpi na zip 3. otwórz zipa 4. rozpakuj z rozszerzenia plik install.rdf 5. otwórz go w dowolnym notatniku 6. znajdz takie cos :				<em:minVersion>2.0</em:minVersion>				<em:maxVersion>3.0</em:maxVersion>7. zmien maxVersion z 3.0 na np 3.2 ( zy jakiekolwiek wyzsze ) 8. zapisz plik9. dodaj zmieniny plik Install.rdf do archiwum zip10. zmien rozszerzenie zmodyfikowanego archiwum zip na xpi 11. otrzorz przedladarke nastepnei add-ons i przeciagnij "nowe " rozszerzenie12. resetnij foxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

znalazlem sposob na kompatybilnosc dodatkow do nowszych wersji foxa ( tlumaczenie + poprawki moje )

 

I see a lot of frustration in getting AutoCopy to work with newer versions of FireFox. Relax, it's simple to make it happen.1. ściągnij na dysk rozszerzenie które chcesz "zupdatowac" ( kliknij prawym na rozszerzeniu i zapisz na dysku ) 2. zmień rozszerzenie xpi na zip 3. otwórz zipa 4. rozpakuj z rozszerzenia plik install.rdf 5. otwórz go w dowolnym notatniku 6. znajdz takie cos :				<em:minVersion>2.0</em:minVersion>				<em:maxVersion>3.0</em:maxVersion>7. zmien maxVersion z 3.0 na np 3.2 ( zy jakiekolwiek wyzsze ) 8. zapisz plik9. dodaj zmieniny plik Install.rdf do archiwum zip10. zmien rozszerzenie zmodyfikowanego archiwum zip na xpi 11. otrzorz przedladarke nastepnei add-ons i przeciagnij "nowe " rozszerzenie12. resetnij foxa

 

Gościu jesteś boski... własnie tym sposobem sobie zrobiłem w firefoxie 3.1alpha2pre przed momentem szklaną ramkę glasser, która nie działała mimo wył spr. kompatybilnosci w about:config dziekuję bardzo !!!!

 

RESPEKT ;)

 

oto efekt stylish tez juz mi działa:

Dołączona grafika

Edytowane przez Elviso26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

no widzisz ale ja akurat o tym nie wiedziałem gdyż zazwyczaj te rozszerzenia których używałem działały bez trików stąd moje zadowolenie gdyż zadowala mnie lepsza wydajnosć FF 3.1 a teraz mam już to co chciałem czyli fajny wygląd pod Vistą..

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak pozbyc sie calkowice awesome bara? Wyglad juz mam odpowiedni po zainstalowaniu odlbara i old location bar ale najbardziej przeszkadza mi to ze wpisujac np "a" pojawiaja sie strony nie zaczynajace sie na "a" tylko jakies losowe (moze nie do konca losowe ale nie na A)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem często i gęsto mi wywala błąd exe w mozilli i nie tylko i nawet w IE i tez w operze gdy wejde na jakąś stronę internetową :angry:

Edytowane przez rafiki20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pomysł na rozwiązanie problemu z javą? Nie ładuje mi strony, a właściwie oprogramowania na necie. Tj tak...ładować ładuje, ładne logo Java, paseczek...dochodzi do końca i ERROR :/

 

Strona:

http://demo.finotec.com/demo.jsp

 

Java Plug-in 1.6.0_10

Using JRE version 1.6.0_10 Java HotSpot Client VM

User home directory = C:\Documents and Settings\User

 

 

java.lang.NoClassDefFoundError: org/apache/log4j/Logger

at forex.forex.<clinit>(forex.java:89)

at sun.reflect.NativeConstructorAccessorImpl.newInstance0(Native Method)

at sun.reflect.NativeConstructorAccessorImpl.newInstance(Unknown Source)

at sun.reflect.DelegatingConstructorAccessorImpl.newInstance(Unknown Source)

at java.lang.reflect.Constructor.newInstance(Unknown Source)

at java.lang.Class.newInstance0(Unknown Source)

at java.lang.Class.newInstance(Unknown Source)

at sun.plugin2.applet.Plugin2Manager.createApplet(Unknown Source)

at sun.plugin2.applet.Plugin2Manager$AppletExecutionRunnable.run(Unknown Source)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: org.apache.log4j.Logger

at sun.plugin2.applet.Applet2ClassLoader.findClass(Unknown Source)

at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)

at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)

at java.lang.ClassLoader.loadClassInternal(Unknown Source)

... 10 more

Caused by: java.io.IOException: open HTTP connection failed:http://demo.finotec.com/org/apache/log4j/Logger.class

at sun.plugin2.applet.Applet2ClassLoader.getBytes(Unknown Source)

at sun.plugin2.applet.Applet2ClassLoader.access$000(Unknown Source)

at sun.plugin2.applet.Applet2ClassLoader$1.run(Unknown Source)

at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)

... 14 more

Exception: java.lang.NoClassDefFoundError: org/apache/log4j/Logger

 

 

Na IE7 działa, na FF i Operze już nie :/

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, już 2 reinstale windy były, za każdym razem nowsza wersja Javy. Nie pomaga. To coś innego. Nie wiem...może mam ściągać cały pakiet z sdk czy czymś tam ważacy 150MB żeby to chodziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

a ja mam taki problem, zainstalowałem foxa 1.5 bo nanowyszy nie chciał mi zakładek zgrac (?) wiem mam syf, jutro format.

ale do rzeczy, gdy przegladam strony, włacza mi sie nowe okno przegladarki z puta strona o adresie www.cativern.com i sie dalej ciagnei ten link.

jak ktos spotkał sie juz sie z ta strona, prosze o rade :D

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...