Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wg. Mozilli to ma być premiera stabilnej 5.0 :)

 

Która już od 6 dni 'leży' na ftp Mozilli, zresztą Rikki podał bezpośredniego linka do niej w wersji angielskiej więc mnie pozostała wersja polska ; ) - Firefox Setup 5.0.exe

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki :) Tylko Ciekawi mnie jedno czemu na tej stronie Mozilla mówi ze nie ma jeszcze stabilnej wersji (strona została zamieszczona 3 dni po tym jak zamieszczona te niby stabilne wersje) dlatego to mnie ciekawi ; )

 

Edit: Ok wreszcie mozilla udostępniła wersje 5.0 stabilna oraz w autoupdate. (choć i tak nie rozumiem tego czemu tam w tych folderach wklejali takie info...)

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzimy tego 5.0 bo 3 już mnie do szału doprowadza. Taki żółw że głowa boli. Jak odpaliłem opere, to zawstydziła i ff i turbodymomena. :lol2:

 

----------

 

FF 5 wydaje się faktycznie żwawszy niż 3, szkoda tylko że nie ma dla niego mouse gesture redox i już nie będzie, bo autor kończy prace. :sad:

Edytowane przez toms83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po automatycznym update z wersji 4 do wersji 5 zmieniło się u mnie szybkie wyszukiwanie, a konkretnie zamiast szukać w google.pl Firefox wyszukuje w google.com. Jest to dość uciążliwe - do tej pory zaznaczając jakiś tekst i wybierając "Szukaj w Google" dostawałem wyniki z polskiego internetu, np. zaznaczając nazwę czegoś elektronicznego w wynikach dostawałem link do tego przedmiotu na ceneo/skąpcu, szukając nazwy jakiejś miejscowości dostawałem linka do google maps. Wyszukując w wersji angielskiej Firefox nie podaje mi takich wyników. Czy jest jakiś sposób na przywrócenie poprzedniej wersji wyszukiwania ? Poniżej screen z tym o co mi chodzi, jeżeli nie wyraziłem się precyzyjnie.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orlontko - stronę startową mam cały czas ustawioną na www.google.pl

tak jest od czasów FF 3.x, jednak tylko FF 5 się tak dziwnie zachowuje

 

toms - jeżeli jako wyszukiwarki używasz google, to aby włączyć podpowiedzi należy wejść na stronę www.googole.pl (lub .com), w prawym górnym rogu strony kliknąć ikonkę ustawień, wybrać 'ustawienia wyszukiwania' a następnie zaznaczyć opcję 'Nie przewiduj zapytań wpisywanych w pole wyszukiwania'. Potem zapisać ustawienia i po bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj nagle firefox 5.0 zaczal mi sie otwierac z zakladkami ktore mialem ostatnio otwarte, dziwne bo jeszcze 2 dni temu tak to nie dzialalo a tez nic nie zmienialem.

 

Istnieje jakas magiczna opcja ktora odpowiada za to ze automagicznie mam stare zakladki zamiast strony z google i przyciskiem przywroc ostatnia sesje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo przeglądarka się wywala przy zamykaniu i za każdym razem przywraca sesję (możliwe, że powoduje to jakieś rozszerzenie), albo pomieszało się w Narzędzia>Opcje>Ogólne>Przy uruchamianiu programu Firefox:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waterfox: Firefox 64-Bit [Firefox 5.0 FINAL! (19th June)] - Overclock.net - Overclocking.net

Firefox skompilowany z x64, SSE,SSE2 i innymi optymalizacjami. W efekcie działa znacznie szybciej - start, praca, wczytywanie stron. A co najlepsze - działają wszystkie wtyczki ze zwykłego Firefoxa.

Edytowane przez Czarnodziej
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...