Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje wtyczka pozwalajaca na ustawienie "odswiezania" (przeładowywania) panelu co jakis czas? Chciałbym np ustawic, aby jakis panel sam odswiezał sie co 30 sekund. Moje poszukiwania na nic sie nie zdały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowe. Zainstalowałem, tylko teraz gdzie ustawić co ile ma się przeładowywać?

 

//

 

już wiem gdzie. Przy przycisku odświeżania mamy strzałke..

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu problemy z FF :(.

 

Otóż gdy zamknę przeglądarkę z paroma otwartymi panelami, to po ponownym włączeniu wszysztkie panele się duplikują. Jeśli miałem otwartych 10 paneli, to po restarcie mam już ich 20, z czego każdy ma swoją kopię :/. Nie wiem, gdzie może leżeć winowajca, ustawiałem, co się da, ale nie pomaga. Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Jeżeli ułatwiłoby to komuś pracę, to zamieszczam listę aktualnych rozszerzeń:

Adblock Plus, All-in-One Gestures, All-in-One Sidebar, BugMeNot, Crash Recovery, DictionarySearch, Download Embedded, Download Manager Tweak, DownloadWith, fireFTP, FormFox, IE Tab, MediaPlayerConnectivity, Nuke Anything, Sage, Slashy, Super DragAndGo, Tab Mix Plus(pewnie winowajca, ale nie ma w nim żadnych ustawień, które mogłyby to powodować), User Agent Switcher.

 

Pozdrawiam,

Cebix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak jest to Tab Mix :/. Problem pojawił się dopiero w najnowszej wersji. Dopiero teraz zauważyłem, że polecane jest odinstalować starszą wersję zanim zainstaluje się nowszą. A ja instalowałem prosto ze stronki na starą. Czy to może być problem? Czy czeka mnie usuwanie profilu(jak ja tego nie lubię >_>)?

 

Pozdrawiam,

Cebix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio cos dziwnie zachowuje mi sie Friefox.

Przy pobieraniu plikow za pomoca medzera pobierania, przyklad: klikam na jakis odnosnik do pliku, pokazuje sie okno czym pobrac ten plik. Wybieram 'Zachowaj na dysku' i teraz jest jazda. Calkowicie sie blokuje przegladarka (jakby sie zawiesila), po jakims czasie ( mniejwiecej 6-8 sek ) zalacza sie menadzer pobierania, ale pokazuje ze plik juz jest w trakcie sciagania ( zaczal sciagac odrazu ) i przegladarka sie 'odwiesza'.

Moje rozszerzenia:

FlashGot 0.5.95

Tabbrowser Preferences 1.1.1

Bandwitch Tester 0.4.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka rozszerzeń niekompatybilnych z 1.5, więc zrobiłem nowy profil. Stary profil otworzył się bez problemu.

A jak chodzi - jeszcze za wcześnie, ciągle testuję. 'Wstecz' wreszcie działa jak w Operze.

Pierwsze wrażenia - pozytywne. :)

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na starcie zablokowało 4 rozszerzenia i skórkę., zaktualizował się tylko Sage...

Trzeba będzie sprawdzić jak działa wymuszanie otwierania nowych okien na kartach, bop wczesniej trzeba było do tego rozszerzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zablokowało tylko DragToTab, reszta (ok 8-10) działa poprawnie, zostały zaktualizowane.

 

Powiem szczerze, ze pierwszy raz mam do czynienia z takim sposobem działania wstecz i bardzo mi się podoba. Wiecej nic nie powiem, bo uzywam jej dopiero kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Uzywalem FF 1.07. Dzis zainstalowalem 1.5 i na dole pod paskiem statusu pojawil sie inny szary pasek (4x wyzszy od paska winxp) z czerwonym napisem <menuitem----^ . Nie wiem jak sie pozbyc tego paska! Zainstalowanie poprzedniej wersji calkowicie psuje przegladarke. Co to za pasek? Juz zaczynam mnie on wkurzac... Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post w topicu przeczytaj, to się dowiesz ...

Przeglądarkę w tej samej wersji językowej instalowałeś ?

Przeczytalem pierwszy post. Nic sie nie dowiedzialem na temat mojego problemu. Obie wersje FF mialem polskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas pierwszego uruchomienia FF 1.5 sprawdza czy zainstalowane rozszerzenie są zgodne z 1.5.

Pewnie znalazł, że któreś potrzebuje uaktualnić, Ty kliknąłeś, żeby to zrobił. Rozszerzenia zostały uaktualnione oczywiście w wersji EN. Zgadłem ?

A co robić w takim przypadku - masz opisane w pierwszym poście (łącznie ze screenem ślicznego paska ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...