Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko już działa. Skasowałem całkowicie stary profil, odinstalowałem starę wersję i dopiero wtedy zainstalowałem 1.5*. Ten lisek jest znacznie szybszy od poprzednika, a opcja wstecz to jest to.

 

*Oczywiście zrobiłem sobie wcześniej kopię kilku rzeczy - nie jestem sado-maso :wink: .

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos TweakNetwork do FF 1.5 ?

Nie ma bo to rozszerzenie nie jest kompatybilne z FF 1.5. Ale jest za to Fasterfox, ktory spelnia te same funkcje + troche wiecej:)

 

http://fasterfox.mozdev.org/ - oficjalna strona

http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/baza_...ienia/fasterfox - strona polska

 

No i zapraszam na http://ff.yyy.pl - moze znajdziecie tam cos ciekawego do Waszego 'liska' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze cos mi sie stalo albo z FF albo z systemem :?

 

Podczas odpalania pobierania jakiegos pliku wyskakuje błąd i doopa FF sie zamyka . Powiem szczerze , ze nie mam pojecia od kiedy tak jest ale jest to troszke denerwujacy problem :/

 

Reinstall FF nic nie pomogl , ktos juz mial takie problemy ?

 

Sprawdze jeszcze jak zachowa sie FF na poprzednich ustawieniach proca i ramu bo obecnie zaczalem testowac nowe ustawienia i moze to przez to , ale czy rzeczywiscie FF bylby tak czuly na O/C ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp na starych ustawieniach i teraz jeszcze dodatkowo widze , ze nie dzialaja mi rowniez Opcje... :? WTF od poczatku jade na FF i jeszcze takich jaj nie widzialem . Dodam tylko , ze moj FF jest czysto defaultowy czyli zero rozszerzen...

 

A podczas uninstall profil sie wywala? Może wywal profil, jesli sie nie wywalil.

Teraz dopiero przeczytalem twojego posta... Rzeczywiscie usuniecie profilu pomoglo -> dzieki wielkie...

 

Tylko teraz pytanie , dlaczego tak sie stalo ? Naprawde nie mialem jeszcze ani jednego problemu z FF od poczatku jak go uzywam... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci się powaliło z firefoxem i tyle. Najpewniej jakieś dodatki nie do końca dobrze ze sobą współpracują, albo to jakaś jeszcze nie sklasyfikowana dziura w nowej wersji - niestety jak pamiętam nie raz już im się tak zdarzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podczas uninstall profil sie wywala?

Nie, profil zostaje. Trzeba ręcznie usunąć.

Mam problem - znikneły mi wyszukiwarki w FF. Po rozwinięciu listy mam tylko przycisk "dodaj nowe wyszukiwarki"

Wejdź do katalogu FF --> searchplugins - pewnie jest pusty. Jeżeli masz na dysku kopię wyszukiwarek - wystarczy je tam skopiować, jeżeli nie to użyj przycisku 'dodaj nowe wyszukiwarki'.

jest jakiś plugin dający możliwość zapisywania strony w formacie *.mht ??

http://maf.mozdev.org/

 

 

A problemy z zajętością pamięci, tak jak pisało już kilka osób - spowodowane są profilem z 1.0.x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paulo

 

nie zapisuje zdjęc :( jak wybieram format mht

 

A problemy z zajętością pamięci, tak jak pisało już kilka osób - spowodowane są profilem z 1.0.x.

u mnie był spowodowany wtyczko FoxyTunes :(

a profilu nie mam zadnego importowanego z 1.0.x.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapisuje zdjęc :( jak wybieram format mht

Nigdy nie używałem tego rozszerzenia, poszukaj na google może znajdziesz rozwiązanie problemu.

Możesz też przetestować 1859731[/snapback]

No właśnie, jak exportować i importować profile,bo bylo by to przydatne.

Teoretycznie po odinstalowaniu rozszerzeń i motywów profil powinien działać na innym FF. Zawsze tak robiłem z TB i nie miałem problemów. W FF różnie bywało, przeważnie dla świętego spokoju robiłem jednak nowy profil.

 

IMO nowy profil po przejściu z 1.0.7 na 1.5 jest konieczny. Zbyt wiele się zmieniło, żeby używać starego profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący proglem z ognistym lisem, mianowicie nie "ruszają" mi się gify. Nie mam pojęcia co jest grane przed formatem wszystko ładnie i pięknie, a po aż się zdziwiłem. Dodam, że używam Kasperskiego i Zone Alarma, tylko, że wcześniej też ich używałem i nie było takich problemów. Strony są w pełni władowane więc też nie wiem o co chodzi. A i jeszcze używam FasterFoxa, ale on nie powinien mieć wpływu bo to samo jest z nim i bez.

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konar - w about:config sprawdź czy image.animation_mode masz ustawione na normal. Jeżeli tak, to sprawdź czy nie jest to wina ZoneAlarm, może ma jakąś opcję blokowania reklam lub coś w tym stylu. Inne przeglądarki animują gify ?

 

dayus - o tym właśnie pisałem. Z rozszerzeniami na 99% profilu nie przeniesiesz, a taka możliwość by się przydała. Zawsze możesz zrobić kopię profilu i spróbować uruchomić stary profil na nowym windowsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w IE gify mi się ruszają, ale już z problemem sobie poradziłem FF nie radził sobie z obejściem Zone Alarma dopiero po tym jak odblokowałem animacje wróciło do normy.

 

Wyskoczył mi drugi problem, nie wyświetlają mi się thumbnaile (miniaturki) z image shack, dodam, że nic nie blokowałem i w firewallu też nic nie ma o Imageshacku. Jakieś sugestie?

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Help... Pamiętam, że kiedyś używałem takiej opcji aby nie wyśwetlała się grafika ale nie mogę jej znaleść, a dostaję już oczo plonsów.

Edytowane przez WaWrzOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...