Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz się normalnie wściekłem , używam firefox już kilka miesięcy, mam teraz najnowszą wersję , zamykam firefox'a , restartuję komputer ( instalowałem nowe stery do płyty Via ) , po uruchomieniu "fox'a " zniknęły mi wszystkie "zakładki". Co jak co ale w IE ulubione mi nigdy nie zaginęły .... pozostaje mi Opera i IE jako przeglądarka bo firefox .... sux ( i do tego mam wrażenie że wolniej chodzi kiedy się otworzy wiele okien .... choć przy ładowaniu pojedynczej strony też odnoszę takie wrażenia ( w porównaniu do IE ).

 

FIREFOX : :kijem: :ploom: :wisielec:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C:\Documents and Settings\Login\Dane Aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\costam.default\bookmarkbackups ... przy zalozeniu ze masz windowsa xp:) i tam masz kopie zakladek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C:\Documents and Settings\Login\Dane Aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\costam.default\bookmarkbackups ... przy zalozeniu ze masz windowsa xp:) i tam masz kopie zakladek

Dzięki. Są na szczęście .... dopóki nie ochłonę to nie instaluję Firefuxa :mur: Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy miał ktoś problem z pocztą na interii i ff?

 

dokładnie chodzi o brak możliwości dołączenia załącznika do listu - po kliknięciu na "załączniki" wyskakuje to mniejsze okienko tylko, że jest puste... nie ma nic prócz niebieskiego tła

 

wysłałem maila do admina, to w odpowiedzi kazano mi zmienić ustawienia w IE (!!!), a w mailu wyraźnie zaznaczyłem, że chodzi o Firefoxa...

 

pod IE nie ma problemów z załącznikami, problem dotyczy jedynie ff ver. 2.0

 

problem występuje na xp sp2 jak i win 2k, swego czasu reinstalowałem system i dalej to samo :angry:

 

nie czytałem całego wątku, jedynie ostatnie strony, za dużo tego jest :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawic domyslny rozmair okna przegladarki.

Bo FF jak na zlosc otwiera mi sie w 2/3 szerokosci ekranu:/

Probowalem zmaksymalizowac okno i zamknac przegladarke,ale ta znów otwiera sie na 2/3 ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie (od kolezanki):

 

Jak sprawic, aby FF odtwarzal dzwiek (klik) przy przechodzeniu na inne strony, klikaniu na linki, tak jak ma to miejsce w IE ?

 

Dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej jak zrobić by ff nie zamykał wszystkich okienek przy zamknięciu przeglądarki ?? w operze miałem tak fajnie że po ponownym otwarciu przeglądarki wszystkie zakładki z adresami/stronkami wczytywały się tak jak było to przed jej zamknięciem... nie wiem jak to ustawić w ff.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem że u mnie nie wyświetlają się reklamy googla :-/ na obojętnie jakiej stronie gdzie są one umieszczone... jakiś pomysł co może to powodować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko: jak w foxie wyłączyć automatyczne dopasowywanie do strony rozmiarów oglądanych obrazów, tak żeby po otwarciu obraz pokazywał sie w rzeczywistym rozmiarze a nie przeskalowany z możliwością kliknięcia "lupką" aby sie powiększył.

 

Z góry dzięki za pomoc, niestety nie mogę znaleźć tej opcji w konfiguracji ff, również nie znalazłem odpowiedzi przeszukując forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtr w Adblocku, wpis w userContent.css lub inny program blokujący reklamy.

eeeeeee gdzie znajdę ten userContent.css? bo adblocka nie mam :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to takiego pliku nie mam :-/

zainstalowałem adblocka, dodałem moją www do zaufanych witryn i pozwoliłem pokazywać wszystkie reklamy i zonk... dalej nie ma :-/

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF sam by ich nie zablokował, skoro nie robiłeś nic w tym kierunku, to stawiam na np. nadgorliwy firewall.

Mam pytanko: jak w foxie wyłączyć automatyczne dopasowywanie do strony rozmiarów oglądanych obrazów, tak żeby po otwarciu obraz pokazywał sie w rzeczywistym rozmiarze a nie przeskalowany z możliwością kliknięcia "lupką" aby sie powiększył.

Wejdź w about:config --> browser.enable_automatic_image_resizing --> false.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i prosze o odpowiedz, od jakiegoś czasu mam restarty kompa;/ blu screen i nie wiem gdzie jest przyczyna ;/ale najprawdopodobnie leży ona właśnie w Firefoxe bo restarty sa tylko wtedy kiedy przeglądam stronki internetowe albo np,. wpisuję cos w wyszukiwarce google. ;/;/ procka wymieniłem na 2 rdzeniowego i juz zainstalowałem sterowniki do niego bios mam na płycie stary ale dawniej nic takiego sie nie działo wiec go nie ruszam. Niedawno przypomniałem sobie że znalazłem na forum ,,przyspieszenie firefoxa" np. zrobiłem coś takiego zmień wartości "network.http.pipelining" i "network.http.proxy.pipelining" na "true" a także ustaw wartość "network.http.pipelining.maxrequests" na "30" i wydaje mi się że to własnie jest przyczyna, zobacze jak teraz będzie bo zrestartowałem te ustawienia. Dodam tylko że neta mam cienkiego jest to stare SDI 128 podzielone na 5 osób. Czy to możliwe że to jest przyczyna restartów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO pipelining nie może być przyczyną tajemniczych resetów. Musisz sam dokładnie się przyjrzeć, jeżeli podejrzewasz FF to zmień tymczasowo przeglądarkę.

BTW przy takim łączu radziłbym jednak wyłączyć pipelining.

BTW 2 - "network.http.pipelining.maxrequests" maksymalna wartość to 8, a nie 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem , mianowicie od prawie miesiąca używam firefoxa 2.0 wszystko było ok aż do wczraj zamiast normalnie strony www.interia.pl oraz forum i np allegro wyświetlają mi się tak :

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...db608ecfe3.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...d504306962.html

 

co trzeba przestawić żeby strony były wyświetlane dobrze ??? dodam że dotyczy to tylko interii i purepc, ewentualnie czasem mi allegro świruje, reszta strno chodzi dobrze, z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie po zainstalowaniu najnowszej wersji przestał automatycznie wypełniać pola user/pass na niektórych stronach (np. www.hattrick.org). na innych czasem pamięta, a czasem nie :/ mocno wkurzająca sprawa - z wcześniejszą wersją nie miałem najmniejszego problemu. reinstalka FF czy czyszczenie listy stron/haseł nie pomaga :angry: platforma - Vista 32

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...