Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki mały problem firefoxa mam zainstalowanego na dysku "C" i gdy robię formata wiadomo wszystko co było w przeglądarce zapisane znika

I mam pytanie czy da radę zrobić tak zęby wszystkie te strony co sa zapisane w zakładkach i w pasku zakładek skopiować i po formacie wkleić do nowej przeglądarki i w tej nowej one się pojawią ???????

 

mam tam bardzo dużo stron zapisanych a niechce mi się ich po kolei kopiować i zapisywać a potem na nowo dodawać ;/

 

prosił bym o jak najszybsza odpowiedź

Edytowane przez samzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież FF ma tak dużą liczbę dodatków, ze po wpisaniu backup na pewno byś coś znalazł. Np. FEBE - ostatnio sprawdzałem i z 3.6 udało mi się przenieść na 7.0 praktycznie cały profil.

 

PS. Jest chyba ogólny temat dla FF, dlatego poszedł raport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś został wydany Firefox 8. Mają rozmach, cztery wersje 'główne' w przeciągu jednego roku. Tak zwanych ulepszeń na pierwszy rzut oka nie widzę, choć pewnie dotyczą one HTML5 i zżerania ramu przez przeglądarkę.

zzizzy, próbowałeś "Extensions.checkCompatibility"? Mi po takim zabiegu pewne istotne wtyczki przystosowane dla 2.x działają od 4.0 wzwyż ;).

Niepotrzebne wtyczki? Fakt, niektórych nie da się tak po prostu usunąć, pozostaje kombinować jakoś w ten deseń - http://annoyances.org/exec/show/article08-600, bądź googlować.

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stratiform nie działa <_<

Da się w jakiś sposób usunąć niepotrzebne wtyczki (pokroju BitComet Agent - nie wiem skąd to...)? Da się je jedynie wyłączyć, a najlepiej byłoby w cholerę się je pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taki problem.

Używałem przez dłuższy okres czasu dwóch stanowisk, laptopa na stancji i komputera w domu, wiadomo, na kazdym dodawałem różne zakładki, ulubione. i teraz zależy mi na tym, żeby połączyć te zakładki, ulubione w jedną. Jest do tego jakis plugin?

Edytowane przez Ombre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest zgodny z najnowszym firefoxem, ale dziękuje za trop.

 

//

update.

Wystarczy mi opcja dwóch profili, jednak na komputerze był starszy firefox niż mam teraz na laptopie i najnowszy firefox nie chce mi tego brać pod uwagę, jakieś pomysły?

Edytowane przez Ombre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam obadanie tworu zwanego Pale Moon. Bałem się, że to kolejny wynalazek wyprzedzający swoje czasy, a tu niespodzianka - flash działa, adblock działa, a całość już chyba tak sprawna jak nie przymierzając Opera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio znalazłem Waterfoxa - stabilna 64bitowa wersja na bazie FF 9. Dodatkowo po zainstalowaniu uruchomił mi się w nim domyślny profil z Firefoxa, więc nie musiałem instalować rozszerzeń czy konfigurować cokolwiek. Jednak za mało korzystam z tej rodziny przegladarek by dobrze zaobserwować różnice w działaniu.

Pale Moon też znam i mam. Czasem uruchomię, ale jeszcze rzadziej niż WF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam mały problem, przez przypadek ściągając którys program aby ponownie postawić system przez pendrive wybrałem yahoo jako dommyślna przeglądarkę. Teraz za chiny nawet z pomocą google nie mogę zmienić do domyślnej opcji tzn. po wpisaniu w pasek adresowy frazy aby wyszukiwało mi wyników w google, jakiś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allkey - wpisujesz w pasku adresu "about:config", obiecujesz zachowanie ostrożności ; ) po czym w filtrze wpisujesz "search" i zmieniasz wartość pozycji browser.search.defaultenginename na "Google". Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...