Skocz do zawartości
GuC!o^

RFactor

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze clio ;P tego znaleźć nie mogę,, nie ma dużo drogowych zabawek dla rf kurde ;)

 

linka do trasy nie podam ściągnąłem ją z torenta i nie nazywało się to akina,, ktoś to po cichu pod inną nazwą wystawił, pewnie dla kolegi :]] bo releasu nie widziałem nigdzie,, pewnie czeka na mod initialD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Relase trasy jest i bez zadnego problemu dostaniesz to na portalach simracingowych. Wczoraj znalazlem to na jakims wloskim czy brazylijskim portalu traktujacym o RF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Działa to bez rFactora? Wgrałem do rFactora nie patrząc.

 

Jeździ się bardzo fajnie. Pierwszy wyścig best lap 1.15 na tobanie ;x do 1.04 dużo mi brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa to bez rFactora? Wgrałem do rFactora nie patrząc.

 

Jeździ się bardzo fajnie. Pierwszy wyścig best lap 1.15 na tobanie ;x do 1.04 dużo mi brakuje

patrzac po struktorze katalogo bedzie dzialac bez rF, bo zainstalowalem w innym miejscu jak rf, plytki nie chcial i dzialalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jesli ktoś z was jest zainteresowany ligą F1 na rFactorze, to wejdźcie na stronę www.xracing.pl

Pozdrawiam :)

mak888 wiesz ze to trochę zalatuje spamem ;]. Na przyszłość proszę bez reklam ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wczoraj kupiłem rfactora, chciałem pograć i oczywiście nie mogę :]

 

Na jaki serwer bym nie wszedł od razu mam:

You have been booted. Cos tam vehicle was not recognized czy cos w tym stylu.

 

Rozumiem, że nie mam czegoś zainstalowanego. Chciałbym sobie jeździć jakimiś bmkami itp, jak w WTCC na przykład. Co powinienem ściągnąć, żeby móc wreszcie pojeździć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Witam!

 

Wczoraj kupiłem rfactora, chciałem pograć i oczywiście nie mogę :]

 

Na jaki serwer bym nie wszedł od razu mam:

You have been booted. Cos tam vehicle was not recognized czy cos w tym stylu.

 

Rozumiem, że nie mam czegoś zainstalowanego. Chciałbym sobie jeździć jakimiś bmkami itp, jak w WTCC na przykład. Co powinienem ściągnąć, żeby móc wreszcie pojeździć ?

 

Polecam zapoznać się z tą stronką

http://www.rfactorcentral.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hymmm każdy samochód ma fizykę wrc a nie rally ;) mamy więc clio czy civica 4x4 2 turbo ;P nie ma gdzieś wersji poprawionej ?? z tych które są w modzie to jako tako clio i focus ale wciąż w kategorii fun-mod a nie coś poważniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapoznać się z tą stronką

http://www.rfactorcentral.com/

Dzięki za linka, byłem już na nim wcześniej. Co ja mam właściwie ściągnąć? Setupy jakieś? Mody?

Chciałbym wreszcie pograć.

 

Też znalazłem jakąś polską ligę WTCC, ale tam trzeba lizać tyłek jakiemus 16latkowi, żeby łaskawie dał linka i hasło do moda :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mody , pisalem o tym wyzej.

 

Zarejestruj sie na Simracing.pl , tam jest duzo stuffu ligowego. Nikomu tez nie trzeba "lizac" ;)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mody , pisalem o tym wyzej.

 

Zarejestruj sie na Simracing.pl , tam jest duzo stuffu ligowego. Nikomu tez nie trzeba "lizac" ;)

Wlasnie o to mi chodzilo z tym lizaniem ;)

 

http://simracing.pl/forum/f131/wtcc-mod-7565/

 

Napisalem juz do odpowniedniej osoby, jednak ta nie raczyla mi odp. Nie ma jakiegos moda WTCC na ktorym wiekszosc gra? Ja chce sobie po prostu wziąć i pograć. Powoli zaczynam mieć dość tej gry jeszcze przed tym jak na tor wyjechalem.

 

Jakbym RaceX zainstalował to mógłbym wreszcie pojeździć?

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to mi chodzilo z tym lizaniem ;)

 

http://simracing.pl/forum/f131/wtcc-mod-7565/

 

Napisalem juz do odpowniedniej osoby, jednak ta nie raczyla mi odp. Nie ma jakiegos moda WTCC na ktorym wiekszosc gra? Ja chce sobie po prostu wziąć i pograć. Powoli zaczynam mieć dość tej gry jeszcze przed tym jak na tor wyjechalem.

 

Jakbym RaceX zainstalował to mógłbym wreszcie pojeździć?

To proponuje zajrzeć na http://www.rfactorcentral.com/index.cfm , albo na jakies inne strony ligowe http://www.xracing.pl/news.php jeśli np. będziesz chciał pośmigać na modzie F1 (liga darmowa ) , albo na stronę http://www.f1wm.pl/ligna/ (liga płatna ).

Edytowane przez mak888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wiedziec jedno, kazda liga, ktora prowadzi rozgrywki na rfactorze posiada mody ktore niby sa ogolnodostepne i po sciagnieciu ich niby dalo by sie wejsc na serwer, lecz kazda wlasnie z tych lig przewaznie wprowadzila jakies zmiany ktore powoduja mismatche na serwerach. Aby bylo ok najlepiej zarejestrowac sie na forum danej ligi, poczytac, sciagnac co potrzeba i pograc na ich serwerach, badz offline z AI.

 

RaceX bylo wykozystywane na samym poczatku, potem przyszly jakies usprawnienia i powstalo wkoncu WTCC. Czy ktos jezdzi na RaceX to nie wiem, ale jak wlaczysz multi w rfie to obadasz czy jest taki mod na ktoryms serwerze zainstalowany.

 

O ile dobrze kojaze to Liga Domowa prowadzi lige WTCC. Zarejestruj sie tam, pogadaj z adminami a napewno dasz rade pojezdzic.

 

Mnostwo modow jest na rfactorcentral i tam tez sa rozgrywane jakies wyscigi hall of fame czy cos takiego. Sciagnij odpowiedni mod i wejdz na serwer.

 

A dlaczego np wtcc mod nie jest na rfactorcentral? A no z prostej przyczyny. Jest to konwersja w Race`a od SimBin a wiec nie posiada licencji i jest zlamaniem zasad licencyjnych a wiec jest nielegalna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Nie ma jakiegos moda WTCC na ktorym wiekszosc gra? Ja chce sobie po prostu wziąć i pograć. Powoli zaczynam mieć dość tej gry jeszcze przed tym jak na tor wyjechalem.

(...)

Witam!

 

Trafiłem na idealny temat na 1 post. ;)

 

Wypowiem się tylko na temat simracing.pl, bo to jedyna portal ligowy z którym miałem doczynienia. Jestem zdziwiony, że na simracing.pl nie ma już ubiegłorocznego moda Wtcc (sam pobierałem go niedawno-"uciekł" po formacie). Został FIA GT, a to też coś, choć muszę przyznać, że WTCC na początek są łatwiejsze.

 

Żeby dostać moda WTCC2009 musisz pojeździć w lidze Level0 (mod do pobrania bez problemów, więc możesz potrenować offline nim zaczniesz jeździć z ludzmi), na treningach online pokazać że nikomu na torze nie zrobisz krzywdy i zdobyć odpowiedni rating. Następnie zdajesz test teoretyczny i (chyba) praktyczny, po którym uzyskasz dostęp do moda Wtcc (nie wiem czy w innych ligach nie jest wymagany różny poziom ratingu).

Rozumiem, że nie jest to idealny temat, jeżeli chcesz 'polatać' w tej chwili, ale zastanów się czy nie warto. W Lidze0 nauczysz się podstaw zachowania/ustawiania auta, zachowania na torze, procedur i przede wszystkim-pojeździsz z ludzmi, którzy też zaczynają (co nie oznacza, że są wolni. O nie!). Cała otoczka sprawia, że utrzymany jest spokój i porządek, ale z 2 strony nikt nie będzie tam robił głupot na torze i psuł zabawę reszcie (jak się często dzieje na otwartych serwerach). Niewątpliwą zaletą simracingu.pl jest własnie dobra organizacja, duża ilość lig i dobre mody. Minusem-pewien stopień ekskluzywności grupy.

Zawsze możesz (jak radziły osoby powyżej) poszukać innych modów i na nich testować swoje możliwości, ale jeżeli chcesz pojeździć 'na serio' to warto znaleźć sobie jakąś przyjemną ligę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną z najlepszych lig w Polsce jest Gtliga.pl, gdzie prowadzone są dwie serie F1 i GT.Mody do pobrania chyba po zarejestrowaniu.Liga jest profesjonalnie prowadzona i co najważniejsze darmowa.

a do tego kilka serwerow czynnych 24/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...