Skocz do zawartości
red_

ASRock K7-Upgrade-880 vs Asus A7V880

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie!

 

ktora plyte byscie wybrali do bartona 2600+ ??

 

na poczatku myslalem o tym asrocku, bo jest dosyc tani a obsluguje dual channel, ma SATA itp. 8)

poszedlem do sklepu a gosc mi powiedzial, ze ten asrock to jest dobry do biurowych zastosowan i mam wziac niby tego asusa(ktory btw jest drozszy o 75 zl :twisted: )

zastanawiam sie wlasnie nad tym czy gosc tylko tak mowil zebym wzial cos drozszego czy faktycznie lepiej dolozyc do tego asusa??

 

na tej plycie chce posadzic radeona 9550 gigabyte'a(i zrobic 9600) i dac na nia 2x256mb goodram 400mhz

 

i ostatnie pytanie: czy boxowy wentylator nadaje sie do chociaz delikatnego krecenia tego athlonka?? jak tak to mniej wiecej w jakich granicach ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem koles w sklepie ma raczej racje. Asrok rzeczywiscie najlepiej nadaje sie do biura, gdzie od niego duzo sie nie wymaga, poprostu ma dzialac. :wink: Asus to z kolei najwyzsza wydajnosc, stabilnosc i dobry ovc. Decyzja nalezy do Ciebie ale ja bralbym tego Asusa. Co do boxowego Coolerka to moze byc problem z kreceniem, co najwyzej minimalnie o jakies 100 do max 200mhz przy bardzo wysokiej temp, jak nie masz proca jeszcze to nie bierz wersji box tylko kup jaksi cooler lepszy, polecam pentagrama, nawet w wersji 92-AlCu, albo 80-AlCu, nie sa drogie a napewno wydajniejsze od Boxa. Jak masz wiecej kasy to kup 80-Cu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego Asusa, bez 2 zdań. Ja mam tego Asrocka, tani, w sumie to wszystko chodzi jak trzeba, ale np. jest gorsza przepustowość ramu niż na innych płytach na Via 880 ( o nForce2 nie wspomnę), Brakkilku istotnych funkcji OC (np. dobieranie timingów dla ramu)., "kiepska" blokada PCI/AGP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej dołożyć te 75 zł. do asusa, bo lepiej na nim podkręcisz procka, wszystkie opcje do oc są dostępne w biosie, no i ma blokade pci/agp (asrock jej nie ma). Zresztą spójrz na to w ten sposób - na asrocku podkręcisz procka na 3000+ (dajmy na to), a na asusie na 3200+ (tak z grubsza porównując). Wystarczy zerknąć do cennika jaka jest różnica w cenie tych procków i te 75 zł. szybko się zwraca. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...