Skocz do zawartości
gnz

Dublowanie kont - lepiej przeczytaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że ostatnio modnym stało się ponowne zakładanie konta na forum po otrzymaniu blokady pisania wprowadzony zostaje pewnien upgrade.

 

Jeżeli złapiemy zdublowane konto bo komuś nie chciało się posłusznie odbyć kary i poczekać określny czas ... banujemy z miejsca IP danego usera.

 

Warto więc zastanowić się czy oszukanie systemu punktacji jest warte permanentnego zakazu dostępu do forum.

 

dzękuje za uwage ;]

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma sieć w bloku, 20 kompów pod jedno IP i całkiem mozliwe ze ktoś z tych 20 osób tez ma konto na tweaku i co tez będziecie banować?

 

Tak tylko pytam bo jestem w takiej sieci...

 

 

Druga sprawa to przeciez ci co starają się narobić dziadostwa na forum mogą uzywać neostrady ( zmienne ip ) i nie będą mieć zadnych konsekfencji bana, najbardziej ucierpią osoby które przypadkiem wylosują dany ip od TPSA na który będzie ban na tweaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby wszystko było takie łatwe graham nie miałby parenastu kont na tweaku ;]

 

wielu takich było i pewnie wielu będzie że na dynamicznym IP czują się bezkarni ... a i pomyłki się zdarzały że ban poszedł na osiedlowe IP.

 

w miare możliwości w/w zjawisko będzie tępione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby wszystko było takie łatwe graham nie miałby parenastu kont na tweaku ;]

 

wielu takich było i pewnie wielu będzie że na dynamicznym IP czują się bezkarni ... a i pomyłki się zdarzały że ban poszedł na osiedlowe IP.

 

w miare możliwości w/w zjawisko będzie tępione.

 

niestety,ci z dynamicznym IP czuja sie naprawde bezkarni ale z reguly sami wpadaja przez swoje nawyki ktore z czasem latwo wyczuc.wiem po sobie.

zycze udanej walki z abuserami cieszacymi sie z dynamicznego IPka

wiem ze czasami korci was zalozenie bana na cala domene przykladowo wroclaw.dial.net czy jakos tak

niestety nie da sie : (((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...