Skocz do zawartości
reed

Max Payne

Rekomendowane odpowiedzi

Qrcze , czy ktos moze mi powiedziec , co trzeba zrobic w Maxie , w levelu drugim, w kawiarni gdzie zaraz po wejsciu wszystko wybucha ?

przebiegam przez 2 pomieszczenia, i w trzecim niestety mnie spala :( , nie ma gdzie wyjsc ?

O co chodzi jakby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reed, odwagi, wspieram Cie duchowo, uda Ci sie :). A jak po raz 60-ty Ci sie nie uda - sprobuj mojej taktyki, trudnej ale skutecznej: odloz gre na polke na ok. rok, za rok wez gre z polki, odpal i sprobuj przejsc - zobaczysz - uda sie :D. Ja zrobilem wlasnie tak i pomoglo: w lipcu 2001 gralem do upadlego i [gluteus maximus] a teraz w sierpniu 2002 u kuzyna przeszedlem bez powtarzania za 1 razem :mrgreen:.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reed, odwagi, wspieram Cie duchowo, uda Ci sie :). A jak po raz 60-ty Ci sie nie uda - sprobuj mojej taktyki, trudnej ale skutecznej: odloz gre na polke na ok. rok, za rok wez gre z polki, odpal i sprobuj przejsc - zobaczysz - uda sie :D. Ja zrobilem wlasnie tak i pomoglo: w lipcu 2001 gralem do upadlego i [gluteus maximus] a teraz w sierpniu 2002 u kuzyna przeszedlem bez powtarzania za 1 razem :mrgreen:.

 

Pozdr...

heheh

 

taką przezacną giercę jak MAX PAYNE odkładać na rok????

ja bym nie wytrzymał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taką przezacną giercę jak MAX PAYNE odkładać na rok????

ja bym nie wytrzymał

Ja też hehe. Jak się dosiadłem to przez cztery dni ciągle w nią nawalałem. IMHO Max Payne jest troche za krótki. :? . No i nie można ustawić poziomu trudności bez wcześniejszego przejścia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reed, odwagi, wspieram Cie duchowo, uda Ci sie :). A jak po raz 60-ty Ci sie nie uda - sprobuj mojej taktyki, trudnej ale skutecznej: odloz gre na polke na ok. rok, za rok wez gre z polki, odpal i sprobuj przejsc - zobaczysz - uda sie :D. Ja zrobilem wlasnie tak i pomoglo: w lipcu 2001 gralem do upadlego i [gluteus maximus] a teraz w sierpniu 2002 u kuzyna przeszedlem bez powtarzania za 1 razem :mrgreen:.

 

Pozdr...

Hmmm

dobra rada, robilem tak juz kilkakrotnie z roznymi grami (moze nie na rok, ale na dosc dlugo) , ale z Maxem nie moge :)

Zobacz jaka mamy dzis data, a ja dopiero zaczalem grac w Maxa :) (zeby bylo smieszniej, dorwalem oryginala 8O )

Tak, pierwszy raz odpalilem ta gierke, mysle ze jakbym odstawil ja jeszcze na rok, to juz w ogole nie zagralbym w nia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, reed~XP - to dopiero teraz zacznie Ci sie gra - majac Colt Commando mozna wszystko :twisted:

Jesli dobrze pamietam to ta knajpa byla wlasnie po zalatwieniu Dime'a, prawda?

 

BTW: przeszedl ktos z Was plansze dodatkowa - ta, ktora pojawia sie po przejsciu Dead On Arrival :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, reed~XP - to dopiero teraz zacznie Ci sie gra - majac Colt Commando mozna wszystko  :twisted:  

Jesli dobrze pamietam to ta knajpa byla wlasnie po zalatwieniu Dime'a, prawda?

 

BTW: przeszedl ktos z Was plansze dodatkowa - ta, ktora pojawia sie po przejsciu Dead On Arrival :?:

Colt jest OK , ale troszke wolnostrzelny, mimo ze mocny

z blizszych dystansow wole 2 x Uzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku ogromnych problemów z ukończeniem jakiegoś levela, można uruchomić grę z parametrem +developer, nacisnąć F12 i wpisać god  :)

a fe

 

kody do maxa?? to nieporozumienie traktować taką grę tipsami

 

jedyny problem w grze na którym wszyscy się wykładają to palące się pomieszczenia

 

reszta jest easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, reed~XP - to dopiero teraz zacznie Ci sie gra - majac Colt Commando mozna wszystko  :twisted:  

Jesli dobrze pamietam to ta knajpa byla wlasnie po zalatwieniu Dime'a, prawda?

 

BTW: przeszedl ktos z Was plansze dodatkowa - ta, ktora pojawia sie po przejsciu Dead On Arrival :?:

Colt jest OK , ale troszke wolnostrzelny, mimo ze mocny

z blizszych dystansow wole 2 x Uzi :D

Jackhammer rządzi :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja narazie znowu robie odpoczynek, jestem w hucie ale juz mam dosyc, no chyba ze komus kurzy sie w szufladzie P II 350 dobrej serii i moze mi go pozyczyc - to bede gral dalej ;). Innymi slowy - czekam na lepszy sprzet bo na 350 MHz ciezko grac... :-

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke OT  :oops:  

Mateoosh , co ci sie stalo z nosem ???  8O  

Zawalo mi sie ze ostatnio miales troche mniejszy ?

 

BTW co to jest Jackhammer ?  8O

Mam katar :P .

BTW niech nikt nie mówi reed'owi co to jest jackhammer bo straci całą przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke OT  :oops:  

Mateoosh , co ci sie stalo z nosem ???  8O  

Zawalo mi sie ze ostatnio miales troche mniejszy ?

 

BTW co to jest Jackhammer ?  8O

Mam katar :P .

BTW niech nikt nie mówi reed'owi co to jest jackhammer bo straci całą przyjemność :)

Hehe , juz przeszedlem garaz :D Mam Jackhammera :D :!: :!: :!:

Faktycznie full wypas :)

Nie powiem tez zlego slowa o granatniku :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gral ktos w moda do gry Max Payne. Nazywa sie Matrix ?

To jest jazda. Nowe ruchy, wyglad NEO i oczywiscie najlepszy moment z filmu (wjazd do tego wierzowca prawie na sam na koniec) jest w postaci gry. Masakra !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

reszta jest easy

:!:

Przeczytales moje pytanie pare postow wyzej? Widziales level dodatkowy, w ktorym do pomieszczenia z Maxem wpada tabun suit'ow?

Jak TEN moment przeszedles to szczere gratulacje, ale nawet wtedy nie uwierze, ze byl easy.

 

Zgadzam sie co do kodow - PO CO :?: 8O Co to za przyjemnosc :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bullet time .......... przyznam ze gdyby nie ta perelka to nie ciagnelo by mnie tak do MP

 

a gre przeszedlem z cheat`ami

 

nei chodzi o lamerie ale poprostu niemialem cierpliwosci ...... i dokladnie .... kiedy palilem sie juz nie wiem z 80 raz wku.. sie i wpisalem cheaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bullet time .......... przyznam ze gdyby nie ta perelka to nie ciagnelo by mnie tak do MP

 

a gre przeszedlem z cheat`ami  

 

nei chodzi o lamerie ale poprostu niemialem cierpliwosci ...... i dokladnie .... kiedy palilem sie juz nie wiem z 80 raz wku.. sie i wpisalem cheaty

80 x burning to pryszcz :P

"Pare" razy wiecej sie spalilem, nawet juz wiedzac gdzie biec, ale udalo sie bez cheatow i jestem z tego zadowolniony :)

 

Ale .......... cheaty to prywatna sprawa, tyle ze wile radochy i satysfakcji zabiera :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...