Skocz do zawartości
reed

Max Payne

Rekomendowane odpowiedzi

tak to juz wczesniej szukalem i nic nie bylo ciekawego ("zamow nasza plyte" albo FileFront) :-|

 

I poprosil bym o linki do konkretnych stron a nie wyszukiwarki :-P

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze macie pomysl co zrobic zeby gra pod Xp latala?? Zainstalowalem sobie patcha 1.05 i teraz mi komunikat wyskakuje, zeby wlozyc Cd-rom... Prosze o rade. Pozdrawiam

1) Sprobuj z "Trybem zgodnosci", jest we wlasciwosciach pliku.

2) Masz odtwarzacz CD, czy DVD ? Bo jak dopiero co kupilem DVD to nie widzialo mi plyty od Deusa (mimo, ze byla w napedzie), wtedy pomoglo to http://www.cdrinfo.pl/cdr/artykuly/aspi/aspi.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mianowicie taki problem. Otóż sprzęt jak w podpisie a gra mi nie chce chodzic !!! Mam ją w polskiej wersji (ta z Pazurą) i gdy ją zainstalowałem to chodzi mi tylko trening a jak biorę nową gre to pasek ładuje sie tylko do 1/3 i gra wyskakuje na pulpit. I o co tu chodzi ? Pomocy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muniek

 

oryginalny ten MP.

Gre mam orginalna. Z problemem "please insert correct cd-rom" juz sobie poradzilem. Gra sie uruchamia tyle, ze tym razem nawet do menu glownego sie niechce zaladowac. Tak sie dzieje po instalacji patcha 1.05. Nie mam juz pomyslu co zrobic, probowalem tryby zgodnosci - tez nic to nie daje. Jakies sugestie? Prosze o pomoc,

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież wyglądem wiele nie odbiega od postaci w cz1 MP, z resztą psioczenie jak zwykle, podobnie mówiono o Hitmanie a wg mnie wyszedł całkiem przyjemy film a Timothy Olyphant dobrze zagrał głównego bohatera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...