Skocz do zawartości
jajopn

Problem z wyborem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały dylemat w tej chwili posiadam płyte msi k7n2 delat i mam mozliwosc wymiany jej na abita an7 za doplata 80zl .Do tej plyty posiadam samprona 2200 ktore na plycie msi chodzi narazie na 195 fsb na 200 nie chce wstac, ale bede mial jeszcze jednego takiego wiec wybiore sobie ktory lepiej chodzi.Do tego mam 2x256 ddr 400 twinmosa cl2,5.pentagram QC-92cu

 

1.Czy oplaca sie zmieniać moja msi na abita

2.Czy uzyskam lepsza wydajność

3.Jak sprawuje sie SoundStorm

 

z gory wielkie dzieki za wszelkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat w tej chwili posiadam płyte msi k7n2 delat i mam mozliwosc wymiany jej na abita an7 za doplata 80zl .Do tej plyty posiadam samprona 2200 ktore na plycie msi chodzi narazie na 195 fsb na 200 nie chce wstac, ale bede mial jeszcze jednego takiego wiec wybiore sobie ktory lepiej chodzi.Do tego mam 2x256 ddr 400 twinmosa cl2,5.pentagram QC-92cu

 

1.Czy oplaca sie zmieniać moja msi na abita

2.Czy uzyskam lepsza wydajność

3.Jak sprawuje sie SoundStorm

 

z gory wielkie dzieki za wszelkie odpowiedzi

1. TAK

2. TAK

3. Najlepsza zintegrowana karta muzyczna jaką widziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada zgodnosc tego abita z pamieciami twinmosa slyszlem ze sa problemy prawda to czy tylko mity

Ja miałem problem z Twinmosami (Infineon) na NF7 - o AN7 nic nie słyszałem, ale warto się jeszcze kogoś spytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...