Skocz do zawartości
tomento

Dlink 614 +

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

 

Mam pytanko dotyczace routera dlink DI 614 +, mam z sasiade mneostrade i nie wiem jak tym to podzielic. Router mimo wielu prob nie laczy sie, w tym ze ja podpinalem ten router bezposrednio do wana a kumpel mi powiedzial ze musze przez modem sie laczyc co jest niemozliwe bo modem jest na usb.

Powiedzcie mi czy idzie jakis bezposrednio sie polaczyc z Neo tym routerem czy naprawde trzeba miec modem?

 

Z gory dziekuje tez wszystkim ktorzy wiedza jak to poustawiac ( jesli oczywiscie idzie ) aby laczyc sie odrazu z neo bez modemu.

Ja dostaje zalamki bo utopilem kase,

Pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zwykły router BEZ modemu ADSL wiec sory batory musisz:

a) kupic modem ADSL z wyjciem na RJ45 (wzykła skretka) (Anex A)

B) kupic od razu router z modemem ADSL- tylko to jest dosc drogie rozwiazanie - jestes pewien ze nei da sie tego zalatwic kablowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo pytac najpierw! generalnie jestes geniealny, router sie nie laczy... ciekawe jak ty podlaczyles do niego kabel telefoniczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Router mi kumpel przytramolal z niemiec i powiedzial ze chodzi na neo. Uwierzylem i nie sprawdzalem. A wtyczke idzie wlozyc... sa takie wejscia rj 45 gdzie maja pomniejszenie na wtyczke z telefonu. COs ala male cdr do nagrywarek popatrz taka mala a sie miesci i dziala w dodatku wiekszac cd ma takie male wydrzenie na male cd.. :P pozdrowka ;) mam juz requesta z softem podobnym do planet ade 3000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...