Skocz do zawartości
v1ru5

Vampire: The Masquerade Bloodlines

Rekomendowane odpowiedzi

mam piekielnie wqrzający problem !!! Błagam niech ktoś pomoże (moj komp: athlon 2600+,758/400 ddr,80gb,radeon 9600)

wiec tak:

Gram sobie gram i nagle jakby się dzwięk ścinał i winda ( znaczy ścina się tak jakby się powtarzał całyczas , obraz stoi w miejscu, i windows - bez żadnego błędu)

i czasem mam tak pare razy dziennie

gra chodzi plynnie w full detalach 1024x768...

nie wiem co mam zrobić

Edytowane przez Adar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra... Na początku dobija wymaganiami (dlatego dokupiłem 512MB ramu, na 256MB nie dało się grać). Jak już zacznie chodzić to fps jest tragiczny, a grafika jakby nieadekwatna do wymagań. Aż trudno uwierzyć, że to coś chodzi na engine half life 2. Ogólnie speców od spraw technicznych należałoby wywalić z hukiem. Do tego mnóstwo bugów, które wręcz uniemożliwiają grę. Wszystko to sprawia, że gra się mimo grafiki, a nie dzięki niej. Sama fabuła jest dość interesująca, jeszcze bardziej ciekawe są wątki poboczne, dużo fajnych pomysłów, przejrzysty system umiejętności, fajne dialogi - to wciąga i sprawia, że gra się "na siłę" mimo, że gra bardzo to utrudnia. Niestety w końcowej części gry miałem do czynienia z samymi rozczarowaniami. Nierówny poziom trudności (szeryf to był jakiś leszcz :)) i prozaiczne rozwiązanie fabuły sprawiają, że po skończeniu czuje się niesmak. Niesmak dużo większy niż ten wobec poziomu zabugowania tej gry. Wyjścia do win i błędy w grafice to normalka, nie wspominam już o Johannsenie i zasuwie w świątyni... To mógł być hit, a tak... co najwyżej dobra gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gre VAMPIRE THE MASQUERADE BLOODLINES zaczynam instalację dochodzi mi do 4 kresek i wyskakuje błąd brak pliku

binkw32.dll

Niewiecie co czeba zrobić

1331925[/snapback]

Oddaj płyte do sklepu, gdzie ją kupiłeś. A jak nie masz oryginała - to masz problem, rusz mózg - bo jak czegoś nie ma to... trzeba to dodać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wie ktoś może jak wyłączyć niepotrzebne śmiecie(takie tam detale i inne śmieci np. descz) bo jak sobie grzebalem w .ini to mi jeszcze gorzej chodzilo(chodzi o grafe i oto że gra zacina) :( (moze cos zle zaznaczylem albo cos) i czy jak rozdzielczosc dam na 640X480 - 16 bedzie gra działała? :P albo jakis programik, modzik na wywalenie niepotrzebnych smieci w grafice( niezalezy mi na wyglądzie(chyba że postacie będą kwadratowe:) )) mam athlona 1.4, ATI Radeon 9200 SE 64mbDDR, 512mb RAM DDR

Edytowane przez M@ni@k(LM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zadaje powyższe pytanie 2x :P na spolszczen ie raczej niema co liczyć... chyba że jakieś ziomki sie zabiorą jak to było z kilkoma innymi grami... jakbym wiedzial jak dostac sie do textu gry moze moglbym sprobowac niekore tipsy i inne takie spolszczyc :P ale dialogow jest w cholere więc wątpie żeby komuś się chiało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy wie ktoś jak zmienić widok kamery w grze tak, by postać była widoczna od przodu??? Jest to gdzieś w opcjach czy może wystarczy jakaś kombinacja klawiszy??? Na wielu screenach w sieci postać można obejrzeć od przodu, więc ja na swoją również bym chciała popatrzeć :) Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustaw wiekszy plik wymiany, w readme nawet chyba jest zeby ustawic na stale 1400MB. A robi sie to tutaj:

 

prawy klik na Moj Komputer->Wlasciwosci->zakladka Zaawansowane->przycisk ustawienia w sekcji Wydajnosc->zakladka Zaawansowane->przycisk Zmien na dole okna

 

W okienku, ktore sie poajwi wpisujesz rozmiar minimalny i maksymalny 1400MB i klikasz Ustaw.

 

Powinno pomoc, jak nie to bedziemy myslec dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

niestety nic. wciaz tnie tak samo :(

Defragmentacja partycji z gra i partycji systemowej (ze szczegolnym uwzglednieniem pliku wymiany)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy moze to byc wina za slabej karty graficznej? probowalem instalowac giere u kumpla i u niego hula jak marzenie. on niedawno wymienial wlasnie grafike i teraz ma jakiegos geforca (nie wiem dokladnie jakiego ale na pewno jest lepszy od mojego radeona ex300. od razu powiem ze instalacja najnowszych sterownikow nie daje nic

Edytowane przez kalafior_clone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktos z was gra jeszcze w bloodlines? :) Na pewnej stronce sukcesywnie sa zamieszczane coraz to nowsze patche (nieoficjalne). ostatni update z tego miesiaca ;) Moze w koncu gra stanie sie bardziej grywalna. Zastanawiam sie czy nie przysiasc do niej jeszcze raz bo klimat to ona miala nieziemski, tylko ta masa bugow. Stronka o ktorej pisze to http://www.planetvampire.com/bloodlines/files/patches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję.

 

Orientuje się ktoś jak wygląda wydanie "LEM-owskie"? Instrukcja biedna (czyt. kilka lub kilkanascie stron, zawierajaca zupelne podstawy o grze) czy grubasna, zawierajaca m.in. informacje o systemie, na ktorym opiera sie gra?

 

Aha, jeszcze jakby ktoś chciał sprzedać grę, pisać na PW. :)

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra pojawia się czasem na allegro, widziałem w którymś dużym sklepie (MM czy saturn), ale nie pamiętam w którym. Jest do zdobycia bez większego problemu.

W niektorych Empikach sie wala, za bodajze 59.99...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra pojawia się czasem na allegro, widziałem w którymś dużym sklepie (MM czy saturn), ale nie pamiętam w którym. Jest do zdobycia bez większego problemu.

Patrzyłeś w ogóle na datę mojego postu? :lol2:

 

Grę już dawno kupiłem i już dawno zaliczyłem. :)

 

Na allegro to schodziły w dosc wysokich cenach, 70 do 100 zl, a czesto nawet za uzywke...

 

Niedawno byla na Steam za 9.99$, kupilem ale wywala mi sie :( Podejrzewam ze problemy ze sterownikami, ale narazie nie mam ochoty na eksperymenty.

Jak ja czailem sie na Bloodlines to kosztowala 20$ (teraz też). Wolę jednak mieć grę na oryginalnej płytce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...