Skocz do zawartości
gallp

mnoznik palomino na 14 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

przebrnąłem przez 36 stron ale net mi wóli i nie mam już nerwów :evil: mam pytanko sprzęt jak niżej shitolino 11*147, ale chiałbym wiecej. tylko czy da rade mnożnik na procku zdrutowc na powiedzmy 14 przy FSB 147, i co wtedy z vcore jakie powinno być i co z PCI chyba zostanie 36 MHz :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek to zmien tytul topica na zgodny z REGULAMINEM

Robi sie to przez klikniecie na przycisk Dołączona grafika, ktory znajduje sie w prawym gornym rogu pierwszego posta, czyli tego wyzej..

 

A nie pojdzie Ci ta plyta na FSB166? Mialbys cos kolo 2200+, pamieci synchro z prockiem, magistralki PCI i AGP bylyby ok. Tyle, ze chlodzenie jest wtedy wyzwaniem przy duzym stresie.. bo Palomino to grzejnik, jakich malo.. wiem, bo mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzięki za uwagi. Może by poszła z windy ale nie chce tak mobo zajeżdżac, dlatego wolabym to zrobic przez procka poza tym z FSB 166 nie dostane 2GHz a z mnoznikiem 14 będzie 2058 MHz a to juz nieźle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U siebie trochę poeksperymentowałem z tym prockiem i płytą i maksymalnie na standardowym napięciu poszedł na fsb150 ale stabilny nie był 147MHz wydaje sie być wszystkim co się da osiągnąć bez v-modów na tej płycie :( Przy 166 zaliczyłem tylko momentalnego zwisa (pewnie pamięci też się do tego przyczyniły) i do tego miałem windę do reinstalki bo wywalała się na starcie :evil:

 

Co do mnożników to z niecierpliwością czekam na wyniki, sam się przymierzam do zmiany na x11,5 a jeśli bozia pozwoli i jeszcze będzie jakiś potencjał to i x12 i v-modów ale na więcej niż 1750-1800MHz stabilnie nie liczę.

 

Taktowanie PCI jest związane w naszej płycie tylko z FSB mnożnik nie ma na nie najmniejszego wpływu.

V-core standardowo wynosi aż 1,75V więc chyba bez pełnych 2V się nie obędzie :? Jak proc się będzie grzał to nawet wolę nie myśleć, całe szczęście że na dworze jest zimno i zawsze można dostarczyć lodowatego powietrza :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...