Skocz do zawartości
bart

Co sie dzieje z moja karta muzyczna?

Rekomendowane odpowiedzi

Co sie dzieje z moja karta muzyczna?

 

SB16 :)

juz 3 para sluchawek padla wlasnie, a glosniki wczesniej... generalnie - jest glos, nagle ginie i dopiero mocne pierdal*** w sluchawki przywraca dzwiek... sluchawki sa podpiete do wyjscia OUT wzmocnionego... jakies spiecie? czy cos? za glosno slucham? or what? bo naprawde nie rozumiem tego, 3 para sluchawek:// WTF?

 

PS - czy ktos ma na sprzedaz sb live 5.1 okolo 100zl ale nie wiecej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłącz je do NIE wzmocnonego - wzmocnione jest na głośniki bez własnego wzmacniacza, niewzmocnione dla słuchawek i głośników z wzmacniaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie - mnie sie nigdy nie paliły - ale może... nigdy nic nie wiadomo - najlepiej skołować wzmachol i 2 kolumny 100w, przy okazji do nich podłączysz słuchawki bez zbednego pieprzenia się.

 

a na to juz nie mam więcej pomysłów - łeb mnie napieprza może dlatego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje z moja karta muzyczna?

 

SB16 :)

juz 3 para sluchawek padla wlasnie, a glosniki wczesniej... generalnie - jest glos, nagle ginie i dopiero mocne pierdal*** w sluchawki przywraca dzwiek... sluchawki sa podpiete do wyjscia OUT wzmocnionego... jakies spiecie? czy cos? za glosno slucham? or what? bo naprawde nie rozumiem tego, 3 para sluchawek:// WTF?

 

PS - czy ktos ma na sprzedaz sb live 5.1 okolo 100zl ale nie wiecej?

Jeśli podlanczales sprzet kosztujacy grosze (to jest najtańszy badziew z placu to sie niedziw :D ) a jeśli nie to masz coś z kartą prawdopodobnie jakieś przepięcia na out albo zle uziemiony masz zasilacz, pozatym pozbądz sie sb 16 :P i kup juz sobie sb 128 na gieldzie i za 40-50 zeta znajdziesz tylko najpierw zasilacz sprawdz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez uziemienie zasilki rozumiesz wlaczenie do kontaktu z uziemieniem tak?:) tak sie zabawnie sklada ze wlasnie robilem porzadek w pokoju i podlaczylem bez uziemienia... hehe.. jutro oblookam czy to jest przyczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...