Skocz do zawartości
safe

co lepsze...?

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam 256 DDRAM 400 Elixir, i zamierzam sobie kupić druga kośc 256... i nasuwa sie pytanie, czy w tej cenie dokupić pamieć Elixir, czy zamienić na 2x256 GoodRam.. czy zamienić 1 kostke 512 którejs z tych firm.

 

ogólnie ma być tak zeby było razem 512 ramek :lol:

 

mam płyte Gigabyte GA-7N400L nForce2 Ultra (dual channel), Antek 2400 266 i nie wiem co lepiej spasi... bo teraz na 256 komp sie troszke muli :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie przylepei z moim pytaniem bo nie chce zakładać nowego tematu. Zastanawiam się nad kupnem kostki 512 megowej. W tej chwili biore pod uwagę Kingstona i Geila - wyglądają one mniej wiecej tak:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=35291396 - Kingston

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=35956087 - Geil

 

Czy opłaca dopłacić do Geila? Bo chyba w Duala nie będę inwestował (2x512 mnie nie stać a 2x256 niejako zamyka furtkę na przyszłość :wink:) - dużo się naczytałem i wynika że na nforce 2 przyrost wydajności jest maly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tanich pamięci weź VDATA przebijają wydajnością wszystkie good ramy i elixiry a nawet niektóre markowe.

Przy takich samtch timingach któraś pamięć jest szybsza ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan"]benito nie powiedzial ze przy tych samych...

Tak, ale VData to typowy noname, któy pracuje przy CL3 7 3 3 albo 8 3 3 , w zależnośc od serii. Więc raczej przy tych samych. Albo niech sprecyzuje, ze pamięc ta np. podobnie jak Hynix moze pracowac przy niższych opóźnieniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...