Skocz do zawartości
axl2000

Rozwalona pamięć ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem (byłem i bede :P ) w posiadnaiu kosci pamieci Elixir 256DDR 400Mhz CL3. U mnie na terazniejszym komputerze (A2500+, Soltek 75FRN2-L) dzialala dobrze, bez zwisów systemu, stabilnie itd.

Sprzedalem ja na allegro, i dostalem info od kolesia ze go zrobilem w balona bo jest uszkodzona...u niego na Intelu (nie wiem jakim, wiem ze Pentium) nie dziala jak powinna, komp sie restartuje w dosie, nie wchodzi do windowsa...:|

 

Czym moze byc to spowodowane? U mnie w kompie jak dzialala w dualu z Pamieciami VERITECH to w ciagu pol roku mialem raz restart kompa samoczynny....i tyle :| Ale uznalem to za losowy przypadek i wiecej nic sie nie dzialo...jak dzialal sam veritech to wszystko bylo ok, jak sam Elixir to takze, i tuz przed wysylka Elixir pracowal u mnie 24h na dobe przez tydzien sam jeden w kompie w ramach testu i wszystko bylo ok...

 

Moze elixiry sie lubią gryźć z intelem? prosze o pomoc...gdyz sam przechodze niedluygo na C2,8 i nie wiem czy mając spowrotem ta pamiec nie zrobie sobie cos z kompem lub jaka jest szansa ze bedzie wszystko dzialalo ok...

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe że gość miał na innej pamięci ustawione wysokie timingi wsadził nową pamięć,nie przywrócił w biosie ustawień SPD i dlatego mu się wysypuje,niech zrobi clearmosa,jak by kość była walnięta (kiedyś taką dostałem) to by w ogóle nie odpalił

no chyba że jest konflikt z płytą ale to mało prawdopodobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...