Skocz do zawartości
kapi32

Halo 2

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście wątpię, aby MS udał się pomysł za abonamentem, na PC zawsze były i będą darmowe gry MP (nie licząc kosztów zakupu), sukcesem Halo2 na PC jak się sprzeda w ilości przekraczającej 200 tys. sztuk. Ja osobiście mam gdzieś leaderboardy i inne pie.rdoły wymyślane przez MS. Gram w BF2, CS, DoD dla przyjemności nie dla osiągnięć, również bez zbędnego kombinowania, nie wiem o co chodzi ci z tym kombinowaniem bowiem nigdy nie miałem problemu żeby zagrać nie licząc lagów czy awarii u internet provider-a, ale na to, to nawet X360 nie jest w stanie zaradzić.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

W pewnym serwisie (o ktorym niestety nie moge napisac) pisza, ze premiera zostala przeniesiona na 22go maja. Powodem ma byc obsluga na win xp :P Ciekawe ile w tym prawdy :P Pewnie prawda bedzie tylko fakt o przeniesieniu, a nie przekonwertowaniu jej tak by dzialala na XP

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne , wrecz Okrutne jest to ze w polowie roku 2007 wychodzi na peceta gra

technologicznie i z wygladu jak z roku 2002 :/

TRAGEDIA ! do tego pod Viste :/ ktos powinien zaczac glosno krytykowac takie gry

W jakim kierunku to wszystko zmierza . . . ?

 

Na szczescie

Pozostaje atmosfera i grywalnosc ,tak jak w jedynce pewnie na wysokim poziomie

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co niektorzy czkaja na ta gre.Bede wzucal tu screeny z gry.

Gra to jedno wielkie rozczarowanie,grafika praktycznie sie nie zmienila od pierwszej czesci,moze tak jest na statku tylko marazie sam poczatek bo daleko jeszcze niezaszlem.

to wymagania z pliku README

System Requirements

Halo 2 for Windows Vista requires a personal computer with the following minimum requirements:

 

2 GHz or faster processor

1 Gigabyte (GB) of RAM

7 GB of available hard disk space (the Dedicated Server and Map Editor require additional hard drive space)

DVD-ROM drive

ATI x700 or nVidia 6100 or better display adapter

Keyboard and mouse or compatible pointing device

Sound card and speakers or headphones for audio

DirectX® 9.0c or later (included on the DVD)

Network adapter for LAN multiplayer gameplay

Broadband Internet access for Windows LIVE™ multiplayer gameplay

 

Pierwszy screen

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Wiecej niegram bo sie nieoplaca,praktycznie jak jedynka,MS mogl sie postarac z grafika i kod gry uaktualnic do dzisiejszych standardow PC.

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jest super i nie przeszkadza mi oprawa graficzna jeśli dwójeczka utrzymuje klimata.

Klimat jest jeszcze lepszy a single duzo ciekawsze. Calkiem niedawno przechodzilem po raz kolejny ta gre. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

bardzo mozliwe ze giera ma klimat ale.... po cholere te ZAWYŻONE wymagania + VISTA only. Niedobry Bill chce napedzic sobie sprzedasz ? bleee nie lubie takiego podejscia

Jedyne wymagania to Vista bo reszta wymagan jest smieszna jak na dzisiejsze czasy

Edit - gra zapowiada sie ciekawie, ale poki co mam TRA :)

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

1gb ramu to sa smieszne wymagania? do takiej gry? :|

Co to jest w dzisiejszych czasach 1gb ram, nie przesadzajcie. 1gb ram to mialem 2 lata temu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 1GB to specjalnie pod Vistę. Spójrzcie ile ramu ma Xbox, na którym gra funkcjonuje do dziś :lol2:

dokładnie, co jest chore aby w taki sposób promowac gre, halo 2 to żadna rewelacja techniczna - zwykła zabiedzona strzelanka (pomijajac fabułe i klimat), wymagajaca "nowoczesnego" systemu operacyjnego.

Bill stuknij sie ty w ten głupi łeb ;]

 

gdyby nie ta Vista to by i 512 Ramu starczyło ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie interesuje na jaki system ta gra wyjdzie i co ma promować. Już od dłuzszego czasu nie mogę się doczekać wersji PC. Jeżeli będzie miała taką samą grywalnośc i klimacik, jak pierwsza cześć, zagram bez wzgledu na to jak będzie wyglądać.

Jedyneczkę grywam do dziś, dla czystej przyjemności i jakoś nie może mi się znudzić, w przeciwieństwie to takich tytułów jak FEAR czy Doom3.

 

Nie warto uprzedzać się do tej gry ze wzgledu na głupią politykę MS !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera przesunięta (znowu :sad: ) z 22 na 31 maja. No przestali by się wkońcu wygłupiać i wydali grę bo człowiek się już doczekać nie może.

Nie wie ktoś może kto w Polsce będzie ją wydawał ? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Premiera przesunięta (znowu :sad: ) z 22 na 31 maja. No przestali by się wkońcu wygłupiać i wydali grę bo człowiek się już doczekać nie może.

Raczej na 8 czerwca :( Dla pocieszenia jest fakt, ze mamy chociaz demko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby graficznie ta gra wyglądała jak Halo 1 to bym sobie pograł bo klimat ten sam, ale wygląda dużo gorzej, żadnych refleksów na ścianach i podłodze, tekstury wyglądają okropnie, jak na rok 2007 spodziewałem sie czegoś lepszego i jeszcze pod viste!

Halo 1 rox, Halo 2 sux!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Brusiek

A czego oczekiwałeś ? Ta gra IMO nawet w dniu premiery na Xboxa nie dostała by na PC takiej oceny ;) były już wtedy lepsze tytuł jak FC czy HL2

Edytowane przez Brusiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja tam nic nie oczekiwalem bo ani na X nie chcialo mi sie w to grac, ani teraz na PC. Po prostu rozwala mnie ze pierwszy tytul Vista Only to taki crap w dodatku wcale nie wymagajacy DX10 co juz samo w sobie jest kompletna glupota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na 8 czerwca :( Dla pocieszenia jest fakt, ze mamy chociaz demko :)

Oj chyba miałem racje że jednak 31 maja. Co do dema to chyba takowe nie wyszło jeszcze.

 

Nie no, ja tam nic nie oczekiwalem bo ani na X nie chcialo mi sie w to grac, ani teraz na PC. Po prostu rozwala mnie ze pierwszy tytul Vista Only to taki crap w dodatku wcale nie wymagajacy DX10 co juz samo w sobie jest kompletna glupota.

No jak nie grałeś w żadną część HALO i nie wciągnął cię jej klimacik to nie pisz że coś jest "crap". Jak dla mnie to twoja wypowiedź to "crap"... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie grałeś w żadną część HALO i nie wciągnął cię jej klimacik to nie pisz że coś jest "crap". Jak dla mnie to twoja wypowiedź to "crap"... :-P

Zagrasz to sie sam przekonaz.Pierwsza super,ja po 15min gry w druga czesc skasowalem to z HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrasz to sie sam przekonaz.Pierwsza super,ja po 15min gry w druga czesc skasowalem to z HDD.

No nie wiem jak ty ale ja grając w pierwszą część po niecałej godzince gry dałem sobie spokój myśląc że gra jest słaba. Dopiero po usilnych namowach kumpla że bym dał jej szanse i pograł trochę dłużej wróciłem do niej.

Jak się okazało pierwsze wrażenie było całkowicie mylne, gra sie niesamowicie rozkręciła i tak mnie pochłonęła że z miejsce "łyknąłem" ją dwa razy z rzędu :-P

Co do H2 to jeszcze nie grałem ale nie ma mowy żebym ją skreślił po 15 min. tym bardziej że jak wyszła na X'a to jak by nie patrzeć gra się jednak przyjęła choć recenzje były różne. Jednak opinie o niej wyrobie sobie dopiero po kilku godzinach "ostrej" jazdy.... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...