Skocz do zawartości
kapi32

Halo 2

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem jak ty ale ja grając w pierwszą część po niecałej godzince gry dałem sobie spokój myśląc że gra jest słaba. Dopiero po usilnych namowach kumpla że bym dał jej szanse i pograł trochę dłużej wróciłem do niej.

Jak się okazało pierwsze wrażenie było całkowicie mylne, gra sie niesamowicie rozkręciła i tak mnie pochłonęła że z miejsce "łyknąłem" ją dwa razy z rzędu :-P

Co do H2 to jeszcze nie grałem ale nie ma mowy żebym ją skreślił po 15 min. tym bardziej że jak wyszła na X'a to jak by nie patrzeć gra się jednak przyjęła choć recenzje były różne. Jednak opinie o niej wyrobie sobie dopiero po kilku godzinach "ostrej" jazdy.... :rolleyes:

Wyszla ,kup i sam sie przekonaj ze strata kasy.Na X sie przyjela dzieli xboxlive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszla ,kup i sam sie przekonaj ze strata kasy.Na X sie przyjela dzieli xboxlive.

A na PieC'a to niby nie ma odpowiednika XboxLive ? :-P

Druga sprawa to kto to wogulę wydaje w tym naszym smutnym kraju... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales na Vista ?;]

Tylko i wyłącznie. Nie jestem noobem, który zadaje pytania "Czy Halo 2 działa na XP?", skoro wiadomo od samego początku że Halo 2 będzie tylko i wyłącznie na Viste i nawet sam pytający doskonale o tym wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

A na PieC'a to niby nie ma odpowiednika XboxLive ? :-P

Druga sprawa to kto to wogulę wydaje w tym naszym smutnym kraju... :wink:

Tylko kto odstawi nowego BFa dla tej gry ? Dla CSów BFów i Quaków Halo konkurencja nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wydają 50$ na grę, która nie chce im się zainstalować. Tylko pogratulować Billemu.

Najlepsze jest że jednym gra się instaluje a innym nie. Niewiadomo tylko dlaczego.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Ludzie wydają 50$ na grę, która nie chce im się zainstalować. Tylko pogratulować Billemu.

Najlepsze jest że jednym gra się instaluje a innym nie. Niewiadomo tylko dlaczego.

To ta nowa jakość "Games For Vista" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wydają 50$ na grę, która nie chce im się zainstalować. Tylko pogratulować Billemu.

Najlepsze jest że jednym gra się instaluje a innym nie. Niewiadomo tylko dlaczego.

albo masz rzeczywiście problemy z oryginałem, albo jesteś ściemniacz i potrzebujesz Halo_2_INSTALLFIX ... :-| a w skrócie:

 

hi there,

 

the reason why the release of Halo 2 won't install on Vista is

because Startup.exe is fucxxx!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na tym forum wszyscy gramy tylko i wyłącznie na oryginałach. Przecież to oczywiste. Problem z instalacją jakoś się rozwiązał ale gra nie obsługuje rozdzielczości 1440x900. 1680x1050 i 1920x1200 jest obsługiwane ale nie 1440x900. No cóż. Prawdziwa jakość "Vista Only".

 

Dołączona grafika

 

Szkoda że tylko Vista jest w stanie wyświetlić taką grafikę.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na tym forum wszyscy gramy tylko i wyłącznie na oryginałach. Przecież to oczywiste.

A co mnie to obchodzi w co ludzie graja, natomiast zalosne jest to, ze wylewasz smuty na forum majac pretensje do majkrosyfu o bledy popelnione przez grupe razor... Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mnie to obchodzi w co ludzie graja, natomiast zalosne jest to, ze wylewasz smuty na forum majac pretensje do majkrosyfu o bledy popelnione przez grupe razor...

Jakbyś poczytał troszkę fora o Halo 2 a nie głupio się wymądrzał, to byś wiedział że ludzie z oryginałami mają problemy z zainstalowaniem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś poczytał troszkę fora o Halo 2 a nie głupio się wymądrzał, to byś wiedział że ludzie z oryginałami mają problemy z zainstalowaniem gry.

dokładnie! miałem napisać to samo :]

 

kucyk następnym razem sprawdź jak jest rzeczywiście :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez ms stac na to dziwne spekulacje kazdy dobrze wie jaki to bedzie mialo final cos w rodzaju patcha sie pokaze kwestia tylko czy oryginalnego czy nie .... czesc ludzi pewnie sie przesiadzie na viste a bodzcem nie bedzie samo halo tylko pewnie jeszcze kolejne tytuly ktore beda wymagac takiego osa wszystko jest kwestia czasu i pewnie xpek tez predzej czy pozniej przejdzie do historii ;]

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Stara [gluteus maximus] ze mnie: mam 36 lat ;p

od 2 lat czekałem z synem (8 lat) na Halo 2. Wcześniej łupaliśmy w Halo. Bawił nas klimat: muzyka i grywalność. Jak czytam Wasze wypowiedzi to szczena mi opada - jestem totalnie zaskoczony tym co ma do zaoferowania Bill. Nic jeszcze nie mówiłem mojemu młodemu, że jest już Halo 2 na PC, bo boję się go rozczarować. Czy rzeczywiście grafika jest gorsza niż w HALO ? Bo porażkę w postaci Win Vista jestem w stanie przełknąć i kupię oryginała instalując go jako drugi system; ale czy naprawdę druga odsłona jest taka marna?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydadzą patcha ewentualnie, do instalki :lol2:. A tak swoją drogą to pochwal się ktoś, jak gra śmiga itp.

Strasznie,grafe muli jak na takie detale gry :damage_wall::damage_wall:

Zdjecia maz pare postow wyzej

Post #65

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość komuch

O_O...noo i na to czekaliśmy od roku 2004? :))))))))...to ja wracam do mojego HALO TRIAL full super hiper demo oryginalne ...i styka [;

tak slabej grafy to juz dawno nie widzialem. Ta gierka prezentuje poziom starego Unreal engine 2.0. Jedynie bump mapping jako taki

Ja w kazdym razie skasowalem patalacha po 5 minutowej rozgrywce. Jezeli ktos gral w fear ochota na ponowne odpalanie takiego czegos szybko odchodzi

 

naprawde nie wiem po co badziewia przenosili na pc o 2 lata za pozno

 

teraz darmowy fear combat prezentuje nawet w multi 100x lepszy poziom

 

i jeszcze ten vista only to juz przegiecie

 

zeby to jeszcze byl gears of war i vista only to bym zrozumial

 

 

ale tu dali jakies odpadki radioaktywne z czarnobyla

 

 

graficznie to ble fuj fuj

Edytowane przez komuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Grafika w całej rozciągłości... ile to ja się naczytałem, że grafika się nie liczy. Tylko grywalność a teraz..?

:lol:

To jest stare dobre halo wzbogacone nieco graficznie. Jeśli komuś podobała się część pierwsza to może spokojnie wziąć się za kontynuację. Chyba, że oczekiwał megagrafy wtedy może sobie darować to doświadczenie.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem i gra miodzio, grafa przed 10 lat ale jaka fabuła i klimat ^^

No może nie miodzio ta grafa ale mi ona wogule nie przeszkadza.

Co do teksów że grafa jest gorsza od Halo 1 to kompletna bzdura. Ludzie gdzie wy macie oczy !!! :-P Tekstury są zdecydowanie lepsze nawet animacja jest płynniejsza no i jest wkońcu jakaś namiastka fizyki :wink:

Gra spokojnie trzyma klimat "jedynki" choć wedle opinii (bo sam nie skończyłem H2) tryb kampanii jest krótszy od H1. Jeszcze nie wiele pograłem ale wszystkim fanom FPS'ów a w szczególności serii HALO polecam jak najbardziej.

Co by nie było tak różowo zauważyłem pewien problem. Mam lekki tzw. mouse lag. Nie zawsze występuje ale czasami psuje zabawę. Jeszcze nie wiem czego to wina, może stery do myszki razer'a pod viste są niedopracowane, może coś ze starami do grafy a może przez zastosowanie moda na podkręcenie "mychy" na 500Hz. Jeszcze nie sprawdziłem wszystkich możliwości ale myślę że to problem jak najbardziej do obejścia.

 

PS. Fajnie znów usłyszeć głos Master Chief'a !!!! :rolleyes:

Edytowane przez THE_CD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie wiem dlaczego ale od tej gry mi sie nie dobrze robi, gralem w jedynke i podziekowałem, nie rozumiem jak mozna jarać się tym tytułem (zarówno pierwszą cześcią i drugą). Te bronie (kto to projektował?) wyglądają obrzydliwie, grafika nie jest też taka tragiczna ale jakoś mi nie podchodzi, te śmieszne potworki... no ogólnie jeszcze nigdy nie czułem takiej odrazy do jakiej kolwiek innej gry.

 

Rozumiem że ta gra może się komuś podobać i nie chce aby ten post był odebrany jako atak. To jedynie moja opinia o HALO.

 

 

PS. Ta broń z nabitymi kryształami wygląda jak jeż.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te bronie (kto to projektował?) wyglądają obrzydliwie...

Masz niemalże takie samo zdanie na ich temat jak moja lepsza połówka... :lol: śmiała się i mówiła, że wyglądają jak pistolety na wodę... w zasadzie ma rację. Pomimo tego i wielu mało pochlebnych opinii jedyneczkę uważam za jednego z lepszych fps minionego czasu. Halo 2 jest bardzo blisko pierwszej części... jeśli mogę już coś ocenić... pod względem nastroju. Stoicki spokój Master Chief'a oraz dialogi z Cortan'ą jak zwykle są pełne humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...