Skocz do zawartości
julas

Lego Star Wars

Rekomendowane odpowiedzi

| official homepage |

 

czyzby nikt sie nie skusil...? moze "male zamieszanie" odstraszylo...? ;) a szkoda bo bardzo przyjemna gra :) podziele sie paroma odczuciami po kilkunastu minutach grania:

 

-przyjemna graficzka, na moim sprzecie smiga w 1280x1024 i jakims aa (nie wiem ile bo gra sama ustawia przy ustawieniu ultra, a jest jeszcze ultra+ 1600x1200) i nie schodzi ponizej 40fps

-sterowanie umiarkowane, drazni czasami ustawienie kamery, a ustawienie klawiszy zywcem wyjete z konsoli (to nie jedyne, zreszta...)

-baaaaaardzo obiecujaca opcja grania we 2 na jednym ekranie jednoczesnie, nawet na jednej klawiaturze! ale pelnia szczescia bedzie z 2 padami

-wraz z przesiadka na pada byc moze nie bedzie meczylo tak bieganie i wciskanie wszystkiego zeby znajdywac kase (swoja droga ladnie wygladaja te pieniazki, beda na screenach)

-niski poziom trudnosci (przynajmniej na poczatku) w sumie to nie dziwi bo targetem gry sa chyba dzieci... utrata zycia w grze powoduje tylko odjecie troche kaski i leci sie dalej...

-gra spodoba sie fanom SW bo opowiada pierwsze 3 epizody gwiezdnej sagi tyle ze w konwencji klockow lego:) i tu kolejny smaczek: pod koniec gry, podczas przechodzenia III epizodu poznajemy tresc nadchodzacego filmu SW !!(revenge of the sith)

-to ze zadowoli milosnikow lego chyba nie musze wspominac... ktoz z nas nie spedzil godzin budujac z klockow niestworzone rzeczy...? ;) a wszystko w tej grze zbudowane jest z klockow, statki w przerywnikach filmowych, glowni bohaterowie sa "ludzikami lego" nawet cheewbaka jest postacia lego :D

-podsumowujac: ladna graficzka, niskie wymagania, proste sterowanie, star wars'owe smaczki (i humor;)) oraz mozliwosc wspolpracy 2 graczy jednoczesnie (czasem bedzie to nawet konieczne, np do otwierania kolejnych drzwi) to wszystko sprawia ze gra jest baaardzo obiecujaca (choc od razu ostrzegam ze jest to moja subiektywna opinia, jest juz pozno, moze spaczyl juz mi sie gust o tej porze...;))

 

oraz garsc screenow:

 

Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób ktore grały w tą gre a brzmi ono następująco:czy kiedy strzelacie lub walczycie mieczem(wyciagacie go) słyszycie charakterystyczne dzwieki towarzyszące owym zjawiskom?Umnie słychac tylko muzyke :? Grałem w demo tej gry i zdawało mi sie że oprocz muzyki występowały tam ww dzwięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - co zrobic z tym dzwiekiem.Leci sekwencja muzyczna 10s a potem na nowo to samo.A gierka jest nap[rawde zdzierska i mozna grac we 2 na 1 kompie w trybie story

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - co zrobic z tym dzwiekiem.Leci sekwencja muzyczna 10s a potem na nowo to samo.A gierka jest nap[rawde zdzierska i mozna grac we 2 na 1 kompie w trybie story

1401948[/snapback]

no wlasnie nic chyba sie nie da zrobic... :( ja sobie wlaczam inna muzyczke w winampie i zostawiam same efekty dzwiekowe z gry, nawet lepiej :D

 

a ciecie we dwoch jednoczesnie rzeczywiscie sprawia radoche :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee .. jestem w momencie gdzie trzeba pokonać Jango Fett'a i nie wiem co mam robić :/ odblokowałem te działa i one coś niby nawalały w statek Fett'a ale zaraz Bobba w statku je rozwali i sytuacja wygląda tak : jestem Obi-Wanem , Bobba nawala we mnie ze statku i Jango lata jetpack'em :/ nie wiem co zrobić ... przeszedł już to ktoś ? :) a może mam błąd gry ... ?

 

A co do muzyki muszę obadać czy nie da się skopiować dźwięku z dema :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z grą. Gdy już gram(dopiero początek B) ),wchodzę w drzwi I epizodu i PUF wywala mnie do windowsa(XP) albo robi się restart. POMOCY!!!

 

Ja mam problem z grą. Gdy już gram(dopiero początek B) ),wchodzę w drzwi I epizodu i PUF wywala mnie do windowsa(XP) albo robi się restart. POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie czy mozna ta gre odpalic jakos na karcie bez shaderow? konkretnie GF 4 MX. Ja nie mam gameportu i chcialem pograc z kumplem u niego no i lipa

 

EDIT

Juz odpalilem. Trzeba uzyc 3D-Analyzer'a

 

Eh gra na dwoch coop jest swietna dawno sie tak z kumplem nie usmialismy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee .. jestem w momencie gdzie trzeba pokonać Jango Fett'a i nie wiem co mam robić :/ odblokowałem te działa i one coś niby nawalały w statek Fett'a ale zaraz Bobba w statku je rozwali i sytuacja wygląda tak : jestem Obi-Wanem , Bobba nawala we mnie ze statku i Jango lata jetpack'em :/ nie wiem co zrobić ... przeszedł już to ktoś ? :) a może mam błąd gry ... ?

 

A co do muzyki muszę obadać czy nie da się skopiować dźwięku z dema :>

 

kiedy ten koles nawala rakietami odpychaj je mocą! sam nie mogłem na to wpaść z kumplem haha gierka jest ZAJEBISTA

 

po prostu daaaaawno w nic tak swietnego nie graliśmy i to we dwóch

 

z takich przechodzonek polecam Over The Hedge - identycznie się chodzi we dwóch a nawet ściga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Czy ktos wie czy mozna ta gre odpalic jakos na karcie bez shaderow? konkretnie GF 4 MX. Ja nie mam gameportu i chcialem pograc z kumplem u niego no i lipa

 

EDIT

Juz odpalilem. Trzeba uzyc 3D-Analyzer'a

 

Eh gra na dwoch coop jest swietna dawno sie tak z kumplem nie usmialismy :D

Jakie opcje zaznaczyles? Ja tak odpalalem u kolesia z 4mx, ze byl normalnei znaczek nvidii na poczatq, potem tylko w menu glownym same litery (bez obrazkow), a jak sie dawalo new game to nic nie bylo widac tylko jakies dziwne kolorki w oddali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie opcje zaznaczyles? Ja tak odpalalem u kolesia z 4mx, ze byl normalnei znaczek nvidii na poczatq, potem tylko w menu glownym same litery (bez obrazkow), a jak sie dawalo new game to nic nie bylo widac tylko jakies dziwne kolorki w oddali

Masz screena z zaznaczonymi opcjami, z tym ze z tych zaznaczonych na zielono zaznacz jedna (nie pamietam ktora - musisz poprobowac). No i przygotuj sie na to ze wyglada to srednio i pomiedzy etapami dzieja sie dziwne rzeczy z obrazem, ale w samej grze jest ok. Na celeronie 800 troche skakalo ale bylo znosnie ;)

post-17195-1148304883_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Witam

 

Ostatnio dopadłem te gierke w łapy i doszedłem do misji w któej bierzemy udział w wyścigu, oco tam chodzi?? Niby trzeba przejeżdzać przez te punkty kontrolne ale co chwile mnie wszyscy wyprzedzają, dostaje powera dopiero jak wjade na ten zielony pas HELP!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ostatnio dopadłem te gierke w łapy i doszedłem do misji w któej bierzemy udział w wyścigu, oco tam chodzi?? Niby trzeba przejeżdzać przez te punkty kontrolne ale co chwile mnie wszyscy wyprzedzają, dostaje powera dopiero jak wjade na ten zielony pas HELP!!!

podczas jazdy trzymasz klawisz jakis tam, ja gralem na padzie to nie pamietam B-)

 

 

 

PS

 

nie wiem czy się komuś tam nie kaszani dźwięk jak mi na początku, ale jest na to patch. poszukajcie na google ;)

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---------------------------

Minimum System Requirements

---------------------------

--------

Computer

--------

Required: 100% DirectX 9.0c compatible computer

 

---

CPU

---

Required: Intel Pentium III 1.0 GHz or AMD Athlon 1.0 GHz

Recommended: Intel Pentium 4 2.4 GHz or AMD Athlon XP 2.4 GHz

 

------

Memory

------

Required: 256 MB RAM

Recommended: 512 MB RAM

 

-------------

Graphics Card

-------------

Required: 32 MB 3D Graphics card with Vertex and Pixel

Shader (VS/PS) with V1.1 Capability

Recommended: 64 MB 3D Graphics card with Vertex and Pixel

Shader (VS/PS) with V1.1 Capability

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszał pełna wersja Lego Star Wars II Original Trilogy.

Poprawili błędy z antialiasingiem i generalnie gra jest o wiele lepsza od części pierwszej (głównie dlatego, że jest oparta na pierwotnej trylogii, ale nie tylko).

 

Właśnie katuje Episode V...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...