Skocz do zawartości
Dex'ior

Dekoder Hbo

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem niedawno w internecie takie coś. Chce takie coś zrobić i nie wiem czy to będzie działać. Robił już ktoś z was takie coś? I czy nie będzie problemu z dostaniem części? Pomóżcie :)

 

Crypto Notcher HBO  (Oh my god!!)by  Hirotzuko TakahashiThis is the original project of the Crypto Notcher HBO, called "Oh My God!!" from the engineers of Canal Plus.    Component  Particular attention must be lent L4 to the realization of the spool for the correct filtration of the component crypted.   CF1 is a ceramic filter, recoverable from OM Transceivers and CB.  L1 = 20 coils on graphite from 0.3cm  L3 = 4 direct coils on coaxial  L4 = 6 coils side 1cm  L5 = 10 coils 0.6cm, 3 coils separate of 2mm  L6 = 4 direct coils on coaxial    The setting is performed by TC1, tuning in to it to have the signal in clear.Part ListC1  100pF MylarC2  1000pFC3    27pFTC1 compensator 100pFCF1 Ceramic filter 455KHzD1  Diode 1S2473L1-L3-L4-L5-L6 textPlease, use your mind, it isn't impossible to make it.Good Luck and Best Regards.Eng. Hirotzuko Takahashi

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie działał...To schemat układu sprzed wielu lat...Teraz kodują cyfrowo i to jest nie do odkodowania...

 

Podobno niektóre kablówki same kodują niektóre płatne programy i może wtedy będziesz miał szanse, ze ten układ ze schematu zadziała. Po prostu płacącym abonament dają zwykły filtr, czyli coś w tym stylu co na schemacie.

Jeśli do odbioru jest niezbędny dekoder cyfrowy to zapomnij o odkodowaniu w taki sposób.

Edytowane przez Pinokio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie działał...To schemat układu sprzed wielu lat...Teraz kodują cyfrowo i to jest nie do odkodowania...

1349215[/snapback]

Nie wszedzie koduja cyfrowo. U mnie na przyklad caly czas stosuja metode zaklocania sygnalu w i tym przypadku podoby uklad mialby szanse zadzialac po drobonych zmianach i dobraniu odpowiednich elementow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie hbo ma zkłucenia, ale można ręcznie ustawić telewizor tak, żeby obraz był prawie wyraźny. Zostają tylko takie pionowe paski które sie przesuwają.

 

Czyli nie ma sensu sie za to wogóle brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...