Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Reklama

Zdjęcie

Co Można Usunąć Z Autostartu ?

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szymon@Tosia

Szymon@Tosia

Początkujący uczestnik

• Stały użytkownik
  • 13 postów

Napisano 25 październik 2006 - 20:18

Witam serdecznie

Mam do Was dwa pytania
1)Co mogę usunąć jeszcze z autostartu (już troszke posprzątałem wcześniej)

Opis aplikacji Uruchomiona z Linia polecenia aplikacji
AGRSMMSG Registry\Common\Run AGRSMMSG.exe
Alcmtr Registry\Common\Run ALCMTR.EXE
ATICCC Registry\Common\Run C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\cli.exe runtime -Delay

ccApp Registry\Common\Run C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe

CTFMON.EXE Registry\User\Run C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
DLA Registry\Common\Run C:\WINDOWS\System32\DLA\DLACTRLW.EXE

IntelWireless Registry\Common\Run C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\ifrmewrk.exe /tf Intel PROSet/Wireless

IntelZeroConfig Registry\Common\Run C:\Program Files\Intel\Wireless\bin\ZCfgSvc.exe

NeroFilterCheck Registry\Common\Run C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NeroCheck.exe

RTHDCPL Registry\Common\Run RTHDCPL.EXE
SmoothView Registry\Common\Run C:\Program Files\TOSHIBA\Program narzędziowy TOSHIBA Zooming Utility\SmoothView.exe

SynTPEnh Registry\Common\Run C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exe
TFncKy Registry\Common\Run TFncKy.exe
THotkey Registry\Common\Run C:\Program Files\Toshiba\Toshiba Applet\thotkey.exe

ThpSrv Registry\Common\Run c:\WINDOWS\system32\thpsrv /logon
TMERzCtl.EXE Registry\Common\Run C:\Program Files\TOSHIBA\TME3\TMERzCtl.EXE /Service

TMESRV.EXE Registry\Common\Run C:\Program Files\TOSHIBA\TME3\TMESRV31.EXE /Logon

TPSMain Registry\Common\Run TPSMain.exe

2) POdczas uruchamiania win xp mam napis ze posiadam nieprzeczytaną jedną wiadomość pocztową... Nie wiem dlaczego skoro wszystko jest przeczytane w outlook...

JAK KTOŚ ZNAJDZIE CHWILKĘ BYŁBYM WDZIĘCZNY ZA POMOC POZDRAWIAM SERDECZNIE!
  • 0

#2 gonzo1976

gonzo1976

Początkujący uczestnik

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 03 listopad 2006 - 12:26

Witam serdecznie

Mam do Was dwa pytania
1)Co mogę usunąć jeszcze z autostartu (już troszke posprzątałem wcześniej)

Opis aplikacji Uruchomiona z Linia polecenia aplikacji
ATICCC Registry\Common\Run C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\cli.exe runtime -Delay

ccApp Registry\Common\Run C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe

CTFMON.EXE Registry\User\Run C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
DLA Registry\Common\Run C:\WINDOWS\System32\DLA\DLACTRLW.EXE

IntelWireless Registry\Common\Run C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\ifrmewrk.exe /tf Intel PROSet/Wireless

IntelZeroConfig Registry\Common\Run C:\Program Files\Intel\Wireless\bin\ZCfgSvc.exe

NeroFilterCheck Registry\Common\Run C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NeroCheck.exe

SmoothView Registry\Common\Run C:\Program Files\TOSHIBA\Program narzędziowy TOSHIBA Zooming Utility\SmoothView.exe

TMERzCtl.EXE Registry\Common\Run C:\Program Files\TOSHIBA\TME3\TMERzCtl.EXE /Service

TMESRV.EXE Registry\Common\Run C:\Program Files\TOSHIBA\TME3\TMESRV31.EXE /Logon

2) POdczas uruchamiania win xp mam napis ze posiadam nieprzeczytaną jedną wiadomość pocztową... Nie wiem dlaczego skoro wszystko jest przeczytane w outlook...

JAK KTOŚ ZNAJDZIE CHWILKĘ BYŁBYM WDZIĘCZNY ZA POMOC POZDRAWIAM SERDECZNIE!

No to po kolei
Myślę że do wywalenia kwalifikują się:
Registry\Common\Run C:\WINDOWS\System32\DLA\DLACTRLW.EXE

Zresztą najlepiej bedzie zainstalować jakiś menager autostartu i pousuwać to wszystko metodą prób i błędów. W razie jak coś przestanie działać to można zawsze przywrócić.

Co do drugiego pytania to sprawdź wszystkie skrzynki: odbiorcza, nadawczą itp. może tam coś jest

pozdr
  • 0

#3 YogiCK

YogiCK

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 5440 postów

Napisano 03 listopad 2006 - 17:55

Zresztą najlepiej bedzie zainstalować jakiś menager autostartu i pousuwać to wszystko metodą prób i błędów. W razie jak coś przestanie działać to można zawsze przywrócić.

Polecam do tego celu CodeStuff Starter

Użytkownik YogiCK edytował ten post 03 listopad 2006 - 17:56

• 0
[ g550 ▪ p67 pro3 ▪ 8gb ▪ hd5750 ] [ x2 550be ▪ ma790x-ud3p ▪ 4gb ▪ hd4670 ] [ eee pc 1005ha ] [ hp compaq 6710b ] [ full cfgs ]

Dodaj odpowiedź