Skocz do zawartości
timmon24

włamanie na moją pocztę e mail ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

pierwszy raz zaistniała taka sytuacja od paru lat Posiadam pocztę na Hotmailu .Od jakiegoś czasu ktoś wysyła dziwny spam (dokładnie linki ) nawet nie klikam na to jakieś strony erotyczne lub inne badziewia zawierające szkodliwe wirusy .Nie mam jednak pojęcia jak to się stało . 3 krotna zmiana hasła nawet na silne nie pomogła .Nadal ktoś bez mojej wiedzy wysyła do wszystkich moich kontaktów .Tak jakbym sam do siebie coś wysyłał ale bez mojej wiedzy.

Czy ktoś włamał się do mojej poczty ?

Pierwsze co zrobiłem to podejrzenie spamu i wirusów .przeskanowałem dobrym programem anty spam AntiSpam professional do tego Pełen skan Programem Antywirusowym Kaspersky wersja pełna .Skanował z 3 godziny ale oba programy nic nie znalazły

 

 

Bardzo proszę o pomoc bo już nie wiem co robić chwilowo założyłem konto na g mailu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z kim masz wspólnych znajomych ma wirusa i w ten sposób bot dorwał listę kontaktów z mailami. A że jako nadawca widniejesz ty to nic nie znaczy. Bo z tego co pamiętam to pole nadawcy można sfałszować, tak że tam Ty widzisz swojego maila, a ktoś inny może widzieć swojego. Wg. mnie powodów do obaw nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...