Skocz do zawartości
Ester

Nie wykrywa 540M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Próbując rozwiązać problem z uruchamianiem gier na zintegrowanej grafice (zamiast na dedyku), spróbowałem ją wyłączyć. Ekran zgasł, restart kompa, sterownik integry sam się zainstalował, zaglądam do menadżera urządzeń - zniknęła dedykowana. Ściągam sterowniki ze strony NVIDII, włączam instalator - nie znalazł zgodnego sprzętu. Co teraz zrobić, żeby znalazł? :)
 
Model laptopa: MSI FX620DX 
System: Windows 7 x64
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 540M (i Intel HD3000) 
 
Próbowałem usunąć pozostałości po sterowniku programem Driver Sweeper, odinstalować integrę i wgrać jej najnowsze stery ze strony Intela, sprawdzałem menadżera urządzeń w trybie awaryjnym, nawet przywracanie systemu nic nie dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługiwane są następujące notebooki Sony VAIO: Sony Vaio z serii F z NVIDIA GeForce 310M, GeForce GT 330M, GeForce GT 425M, GeForce GT 520M lub GeForce GT 540M. Pozostałe notebooki Sony VAIO nie są jeszcze obsługiwane (prosimy o kontakt z Sony na sterowniki dla tych przypadków).

 

Powinny chyba obsługiwać tylko te wymienione, przynajmniej na notebookach Sony Vaio :) Próbuję ściągnąć najstarsze dostępne wersje (280.26). Jak i te nie wykryją, to chyba się poddam i zrobię formata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...