Skocz do zawartości
ArkVs

[~3500 zł] Laptop na studia / do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar kupic sobie jakiegos laptopa na studia, jednakze laptop ten musi miec wystarczajace bebechy abym mogl czasami pograc w gry typu CS:GO.
Zastanawiałem się nad dolozeniem paruset złotych i kupieniem Leovo Y510p, znalazłem jeszcze Acer Aspire V3-772G oraz ASUS G550JK.

Co myslicie na temat podanych przeze mnie modeli? A może warto spojrzeć na cos innego? 

Oczywiscie chcialbym, zeby laptop wytrzymal ze mna co najmniej 2-3 lata, dlatego tez celuje w taki przedzial cenowy.
Dobrze by bylo, gdyby miał FHD i matowa matryce  :P
Proszę o porady  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w stanie dołożyć to warto do Acera V3 772g. Najtańszy laptop z GTX850 DDR5 do tego możliwość zamontowania 2 dodatkowych dysków. Laptop ma niezły układ chłodzenia.

 

Model z matryca FullHD kosztuje 150zł więcej 

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest on w czymś lepszy oprócz grafiki?

 

Nie wiem czy będzie tak łatwo o wymianę procka, teraz trochę przyoszczedzilem, później nie będzie tyle kasy w kieszeni, dlatego chciałem kkupic cos porządnego żeby zaraz nie trzeba go było wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie dużo lepsze.

Jakość wykonania bdb.

Grafika szybsza o jakieś 28% od 860m

Jedyna wada to serwis w Niemczech.

 

Jeżeli wybrałbyś z i5 to póżniej wymiana procka to pestka, używany i7 kosztuje jakieś 350zł ( zależy jaki). Lub bez procka i wtedy od razu i7 szukać.

 

Chyba że wolałbyś dołożyć i mieć spokój. Napisz do gościa może coś opuści.

 

Zresztą poczytaj opinie na forum o notebookach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, na czymś muszą zarobić.

 

Tu masz nawet kadłubek: http://allegro.pl/kadlubek-clevo-p150em-amd-hd7970m-2gb-gwarancja-i4465997649.html

 

Brakuje;

dysk np taki 200zł http://allegro.pl/dysk-2-5-seagate-500gb-sata-3-7200obr-32mb-7-mm-i4442581542.html

ram 4GB nowe 120zł 1600Mhz cl9

CPU 350-500 byle nie na allego bo drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...