Skocz do zawartości
ebs_ramirez

Notebook dla programisty do 2500

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam możliwie maksymalnie wydajnego laptopa w cenie do 2500 PLN. Reszta wymagań:

 

- możliwie najbardziej wydajny procesor i ilość ram jak na tę cenę

- dodatkowy dysk SSD lub miejsce z możliwością zamontowania takowego

- możliwie jak najbardziej cicha praca

- wygodna klawiatura (zdaje sobie sprawę, że to kwestia gustu, dlatego podam może laptopa, którego klawiatura jest bliska ideałowi: HP ProBook 6570b)

- fajnie by było gdyby się zbyt szybko nie przegrzewał

 

Mam nadzieję, że coś mi polecicie o ile w tej cenie jestem w stanie coś takiego dostać. Zdaje sobie sprawę, że z kwotą szału nie ma, ale też nie będzie to komputer do obliczeń do badań nad fizyką jądrową. Bardzo podobają mi się ThinkPad'y, wydają się solidne. Co o nich sądzicie ? 

 

Z góry ogromne dzięki.

Edytowane przez ebs_ramirez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z porządnie wykonanych biznesowy Thinkpad e540

Procesor i3, 8GB RAM, dysk SSD, który przyspieszy pracę działania systemu oraz aplikacji, matowa matryca, mocna bateria, dobra jakość wykonania

 

Dell 3537

procesor i5 niskonapieciowy o wydajnosci i3, 8 gb ram, dysk SSD, mocna bateria, dobra jakość wykonania. Dell posiada wzorowy serwis i 2 letnią gwarancje domowej naprawy.

 

Z dobrym wykonaniem jest jeszcze biznesowy ProBook 450

i3, 8gb ram, dysk SSD, matowa matryca, aluminiowa obudowa.

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Thinkpad z i5 haswella - będzie jak najbardziej ok, seria biznesowa Lenovo - porządne wykonanie i matowa matryca. Dwa mocne rdzenie będą wystarczające do programowania w tej cenie.

 

Podany wyżej ProBook już z SSD w cenie także będzie bardzo dobrym wyborem.

Edytowane przez Szakalowy
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...