Skocz do zawartości
zElemental

Problem z nowym pc msi r9 280x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie mam problem własnie z nowym pc, stawiam ze z kartą bądź sterownikami do niej. Mianowicie poltora, dwa miesiace temu kupowałem na morelach komputer, wzorowałem sie oczywiście na propozycjach purepc. Robiłem mase testów na dyski, pamiec ram, temperatury, pomiary zasilania, wywalanie instalowanie programów tych mniej i bardziej zbednych, nawet fur testy na grafike wspomniana. Wszystko wykazuje ze jest ok. No ale wychodzi ze jednak nie jest, problem tkwi podczas grania, tzn po jakichs 5-10min grania pokazuje się cos takiego post-213177-0-13653000-1412013910_thumb.jpg, tutaj paski koloru pomaranczowego w company of heroes 2, natomiast np na wolfensteinie TNO, sa one kolru niebieskiego. Bywa tak ze jednego dnia zdarzy sie to 2-3x a bywa tak ze przez 3 dni jest wszystko ok. Przedwczoraj czyli w sobote robilem formata, w niedziele bylo wszystko ok a dzis juz 3x ja juz nie mam pomysłow co tu jest grane. Wydaje mi sie ze wszystkie mozliwosci wyczerpalem. Przed formatem wyskakiwalo mi zawsze po tym w podgladzie zdarzen ze wininit i kod 11, teraz juz nie ma nic w podgladzie. Tak jakby sie nic nie stalo. Jesli bedzie trzeba udziele wiecej konkretnych informacji. Nie wiem co z tym fantem zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...