Skocz do zawartości
bartekce

Laptop na studia i do gier ~3000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacznę od tego, że jeśli chodzi o gry zależy mi przede wszystkim na tym żeby mi wiedźmin w lutym zadziałał chociaż na minimalnych, na średnich będzie już marzenie;)
Z moich wymagań to przede wszystkim dysk ssd, 8gb ramu, przekątna przynajmniej 15,6 - fajnie jakby była matowa ale nie jest to najważniejszy wymóg.
Jeśli chodzi o cenę to idealnie byłoby zmieścić się w tych 3000 ale trochę więcej jestem w stanie dopłacić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.komputronik.pl/product/245942/Elektronika/Komputery/ASUS_R510JK_DM011D_120GB_SSD_8GB.html

8gb RAMu, dysk SSD 120gb, GeForce 850m, procesor i5 (bez systemu).

Lub

http://www.komputronik.pl/product/236129/Elektronika/Komputery/ASUS_R553LN_XX134H_240GB_8GB.html

8 GB RAMu, dysk SSD 240Gb, Windows 8, procesor i5, GeForce 840m.

Z tym że 840m jest znacznie słabsze od 850m i już nie byłbym taki pewien czy wiedźmin 3 pośmiga.

Edytowane przez livarion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że o wiedźminie raczej możesz zapomnieć :)

 

R510jk z i5 i GTX 850

to takie minium (a zarazem maximum budżetowe) przy jakim możesz się starać odpalić W3

+ do tego

crucial 120gb

 

Na gt840 nie patrz, ponieważ nie uciągnie nawet na minimalnych.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...