Skocz do zawartości
KMPhoto

Urządzenie wielofunkcyjne ~650zł

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,
 
Poszukuję fajnego urządzenia wielofunkcyjnego, z dobrym kompromisem druku i skanowania. Odpada połączenie osobne skaner-drukarka, głównie z uwagi na to że jednak będzie także wykorzystywane jako ksero. Drukowane/skanowane będzie wszystko - dokumenty, jakieś papiery, sporadycznie zdjęcia (zdjęcia będą częściej skanowane). Miło by było mieć dość tanie tusze, opcja drukarki/skanera sieciowego obowiązkowo.
 
Sam poszukując czegoś znalazłem parę propozycji:
 
HP OfficeJet 7500 A3+ - nie przeszkadza mi fakt, że może drukować A3, czasami nawet się to przyda. Najlepszy skaner z wszystkich trzech.
Canon PIXMA MG7550 - świetna drukarka, gorszy skaner, możliwość druku na CD.
Epson Expression Premium XP-610 - technicznie najsłabsza, ale też najtańsza.
Możliwa jest także XP-810: http://allegro.pl/ep...5171042684.html - fajowy skaner i wydruk. Jednak z tego co wyczytałem to bardzo mała opłacalność tuszy :(
Ostatnią propozycją jest HP Officejet Pro 8600 Plus - skaner tak samo jak w 7500 i XP-810 rozdzielczość druku też taka jak w 7500 choć w recenzjach wychodzi że drukuje trochę lepiej, plus według tych recenzji ma świetne koszty wydruku.

 

Czy któraś z tych drukarek jest najlepszym wyborem? Jeżeli nie to prosiłbym o podanie konkurencyjnych modeli :).

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...