Skocz do zawartości
CougaR2

Klawiatura Logitech Ultrax I Wymiana Diód

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Probowalem sie do niej dostac w celu wymiany diod, lecz niestety po odkreceniu wszystkich srobek dalej cos trzyma w centralnej czesci... Komus udalo sie ja otworzyc?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość trooky

Moze troche głupi sposób ale sprubój yjac wszsytkie klawisze i zobacz czy nie ma ukrytej srubki jakiejs pod nimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze troche głupi sposób ale sprubój yjac wszsytkie klawisze i zobacz czy nie ma ukrytej srubki jakiejs pod nimi

1253731[/snapback]

Az tak bardzo na tym modzie to mi nie zalezy... :-P No chyba ze ktos by mi podal pod jakimi klawiszami sa te srubki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Probowalem sie do niej dostac w celu wymiany diod, lecz niestety po odkreceniu wszystkich srobek dalej cos trzyma w centralnej czesci... Komus udalo sie ja otworzyc?

 

Pozdrawiam

1253626[/snapback]

Mogą być przyklejone, nie wiem, było pokazać fotke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spodzie pod naklejakami nie ma srubek na 100%

 

Mogą być przyklejone, nie wiem, było pokazać fotke

Trza bylo mi qpic aparat :-P <joke>

 

Zalezaloby mi zeby wypowiedzial sie ktos kto mial jakies doswiadczenia z ta klawiatura...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spodzie pod naklejakami nie ma srubek na 100%

 

Mogą być przyklejone, nie wiem, było pokazać fotke

Trza bylo mi qpic aparat :-P <joke>

 

Zalezaloby mi zeby wypowiedzial sie ktos kto mial jakies doswiadczenia z ta klawiatura...

1253818[/snapback]

Rozbierałem dużo klawiatur nigdy nie miałem problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi udalo sie to zrobic juz dosc dawno, wymienilem sobie diody na niebieskie i moge Cie pocieszyc ze nie ma zadnych srobek ani zatrzaskow pod klawiszami ani pod naklejkami, pamietam ze zabieralem sie za tego moda dwa razy i wkoncu sie udalo :) musisz pokombinowac bo juz nie pamietam gdzie byl ten chwyt :( jak bede mial chwile to rano lukne tzn rozkrece ja ponownie i sprobuje ci opisac co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi udalo sie to zrobic juz dosc dawno, wymienilem sobie diody na niebieskie i moge Cie pocieszyc ze nie ma zadnych srobek ani zatrzaskow pod klawiszami ani pod naklejkami, pamietam ze zabieralem sie za tego moda dwa razy i wkoncu sie udalo :) musisz pokombinowac bo juz nie pamietam gdzie byl ten chwyt :( jak bede mial chwile to rano lukne tzn rozkrece ja ponownie i sprobuje ci opisac co i jak

1253968[/snapback]

Mam taką klawiature teraz którą jak rozkręciłem to wszystkie przyciski się rozsypały, rany jaki syf :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...