Skocz do zawartości
m1xer

795mb Samsung

Rekomendowane odpowiedzi

Problem przedstawia sie tak:

 

W grudniu 2004 kupiłem 17 calowy monitor model: SyncMaster 795mb

W codziennej pracy używam rozdzielczości 1024x768@85Hz, co jakiś czas (np. co parę dni, ale czasami i codziennie) niezależnie od tego co robię, na ekranie pojawiają się szare poziome paski.

Przykładowo przeglądam internet i nagle od wszystkich ikonek, kursora itp, (przeważnie od białych elementów) są widoczne poziome szaro białe paski biegnące w prawa stronę od np kursora/ikonki, są widoczne od 5sekund do ok. 1 minuty (znikają same lub trzeba wyłączyć i włączyć monitor).

 

Zaznaczam iż zmiana karty graficznej nie pomogła (wcześniej miałem FX5200, obecnie Abita9550, nic się nie przegrzewa w komputerze. Monitor nie stoi w pobliżu żadnego źródła elektromagnetycznego, wszystkie kable sa całe.

 

Monitorek pojechal do serwisu w zeszlym tygodniu i niby na wejsciu gosciu juz kojarzyl w czym problem (wiec sadze ze to nie odosobniony przypadek) ale mam pytanka:

- czy to co opisalem podlega naprawie gwarancyjnej?

- co jesli serwisant nie stwierdzi ze pokazuja sie "paski" bo akurat nie trafi w moment ich pokazywania sie? :unsure:

 

Edit:

Dzwonilem do serwisu, Pani poinformowala mnie ze narazie "nic nie stwierdzono, prosze zadzwonic za tydzien" :|

 

Edit2:

monitorek juz mam w domu ;] z tego co powiedzial pan w serwisie "wymieniono uklad IC 106" i ze juz wszystko bedzie ok (mam taka nadzieje :P ), tak wiec jakby ktos mial podobny problem niech wali do serwisu :)

 

Edit3: cdn tu -> klik

Edytowane przez Camel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...