Skocz do zawartości
_Niedoświadczony_

Problem Z Programami I Innymi Rzeczmi

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiem od czego tutaj zacząć. Mam takowy problem że nie moge instalnąć żadnego Marka najczęściel, a inne progsy instalując się - męczą. Tzn nigdy nie miałem do tego pory a teraz w połowie instalacji wywala że coś jest nie halo a jak klikne ponów to idzie, choć czasem i to nie skutkuje. Zazyczaj jest to przy markach 01, 03 (05 przechodzi bez problemu) i AquaMarku :/ Nie wiem od czego jest to zależne :unsure: Tutaj jest napisane głównie "corrupted" i że nie może instalnąć. Myślałem że to może przez @ kompa ale na odkręconym jest identico o_O Coż później rozmyślałem że może BADy na HDD. Poszedłem do qmpla sprawdziłem wsio i 0-badów ale na wszelki wielki postawiłem partycje od nowa, z tym że ja ani on się nie znamy i nie wiem czemu ale przy NTFSie (miałem FAT32 i takiego czegoś nie było) strasznie dużo mi zżera wolnego m-ca. Tzn dysk po formacie a on już ma paredziesiąt MB zajęte - CZY TAK MA BYĆ :?: Jestem już załamany. Niech ktoś mi pomoże...

 

PS. czy to może być RAM :?: Tzn MemTest przechodzi wsio GIT, a zaraz sprawdze PRIME95

 

[EDIT]

PRIME przechodzi bez zarzutu. Mój cfg:

Pentium 4 HT Prescott 3,0

ABIT IC-7

GeForce 6800

2x512 Kingstone 400 (nanya)

 

System stawiany od nowa raz z SP1 a raz z SP2- problem zawsze występował. Please poradżcie bo jestem załamany :/

Edytowane przez _Niedoświadczony_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...