Skocz do zawartości
maax990

Geil A Ga-k8nxp-sli-pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z plyta k8nxp-sli i pamieciami geil pc3200 400 (2.5 3 3 6)

po wlozeniu jednej kosci gold memory 6.68 robi 100 i jest ok po zamianie na druga kosc test tez jest ok.Problem w tym ze jak wloze obie i puszcze gm 6.68 w 100% wywala jeden blad niepomaga zmiana slotow obojetnie czy dual czy single obojetnie czy +0.2v czy 1t lub 2t.Ma ktos jakis pomysl co to moze byc?Dodam ze pojedynczo wszystko jest ok i ze na innym sprzecie pamieci tez sa ok

Edytowane przez maax990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest6 to zestaw dual pamieci kupione razem w takim srebnym opakowaniu chyba na nim pisze dual kit value czy jakos tak.Po wczorajszej walce udalo mi sie obsadzic pamieci w slotach 1 i 4 dalem na nie + 0.1v tryb single i przeszly caly test bez bledu czyli single ok ale jakiekolwiek ustawienie i proby w dual zakonczone sa na setnym procencie bledem czy ktos wie jak to mam zrobic???????Moze pamieci walniete i tzreba je wyslac do reklamacji?

Edytowane przez maax990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest6 to zestaw dual pamieci kupione razem w takim srebnym opakowaniu chyba na nim pisze dual kit value czy jakos tak.Po wczorajszej walce udalo mi sie obsadzic pamieci w slotach 1 i 4 dalem na nie + 0.1v tryb single i przeszly caly test bez bledu czyli single ok ale jakiekolwiek ustawienie i proby w dual zakonczone sa na setnym procencie bledem czy ktos wie jak to mam zrobic???????Moze pamieci walniete i tzreba je wyslac do reklamacji?

1695293[/snapback]

Spróbuj pogadac ze sprzedawcą bo one powinny chodzić w dualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym ty sie przejmujesz. masz 1 blad i to niby wielka sprawa. probowales innymi programami testowac? moz poprostu ten GM ma cos nie teges do tych pamieci. jak dla mnie 1 blad to nic strasznego

1696004[/snapback]

Jesli mu sie wywalaja pamieci na nominalnych czasach i czestotliwosci tj gold wykazuje choćby jeden błąd to pamięci moga byc albo źle dobrane do duala, albo uszkodzone. Ja kupilem ddr400 i ida na 260MHz stabilnie a jemu sie przy 200 wywala to jest nie w porzadku, cos nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wlasnie wolalbym zeby nie bylo zadnych bledow dalej niewiem co to moze byc

1696619[/snapback]

Jeżeli Gold ci wywala błąd na nominalnych ustawieniach pamieci w trybie dual (ilez to będę wałkował) to są złe,zrób zdjecie screena z błędem, wydrukujgo i daj z pamiątkami do reklamacji, screen jako dowód. Edytowane przez mieciop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z plyta k8nxp-sli i pamieciami geil pc3200 400 (2.5 3 3 6)

po wlozeniu jednej kosci gold memory 6.68 robi 100 i jest ok po zamianie na druga kosc test tez jest ok.Problem w tym ze jak wloze obie i puszcze gm 6.68 w 100% wywala jeden blad niepomaga zmiana slotow obojetnie czy dual czy single obojetnie czy +0.2v czy 1t lub 2t.Ma ktos jakis pomysl co to moze byc?Dodam ze pojedynczo wszystko jest ok i ze na innym sprzecie pamieci tez sa ok

1693371[/snapback]

Ja mam podobny problem z kingstonami 2X512 400Hz pojedyńczo chodzą a razem błędy 4 (na 333) plus padaczka dysku (są to single)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...