Skocz do zawartości
alfredek

Co Jest ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam sprawa wyglada tak ze odeslalem na gwarancje moje Geil'e UltraX i dostalem propozycje zamiany na wyzej patrioty zgodzilem sie i dostalem cos takiego

post-131187-1147263708_thumb.jpg

zdziwilo mnei ze jedna jest zielona no ale pomyslalem ze kolor i tak sie nie liczy. wlaczylem i zielona kostka nie chodzi :mur: sprawdzana na 3 plytach i na wszystkich to samo jeden wielki czarny ekran i miganie monitora czerwona sie wlacza ale jak chodzi to nie wiem nie sprawdzalem dopiero co je dostalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze zamienil ktos kosci ja TCCD zawsze mialem czerwone. Reklamuj je !!

 

BTW W jakim sklepie kupiles ??

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputronik.pl juz nic tam wiecej nie qpie najpierw trzymali moj ram ponad 2 tygodnie a teraz jeszcze to ;/ meil juz napisany ale wysle je dopiero po 15 niestety :( maturki w trakcje :(

 

czerwona chodzi dobrze jak narazie :] szkoda ze taki walek z tra 2 koscia :(

Edytowane przez alfredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputronik.pl juz nic tam wiecej nie qpie najpierw trzymali moj ram ponad 2 tygodnie a teraz jeszcze to ;/ meil juz napisany ale wysle je dopiero po 15 niestety :( maturki w trakcje :(

 

czerwona chodzi dobrze jak narazie :] szkoda ze taki walek z tra 2 koscia :(

komputronik jest znazy z takiego sposobu załatwiania sprawy.

 

Mi zamiast anteca true power 380W dali shitowego 420W smart power..... do tego czekałem na niego ponad 2 miesiące . . dzwoniąc do sklepu co kilka dni :mur: nie miałęm juz siły odsyłac i znów czekać na zamiane :mur: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta tylko zeby nie wpadli na pomysl zamiany na goodramy bo sie przejade do najblizszego sklepu i se sam wezme. dobija mnie juz ta sytuacja poprostu tamte zdechly te tez nie chodza przynajmniej nie obie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi tam pracowac cfany serwisant pamietam ze byla podobna sytuacja z GTO2 ktos podmienil cooler i nalepki w zwyklym GTO a sprzedal jako GTO2. Teraz ten przekret z XBLK :mur:

 

Napisz duzymi literami temat topica "Komputronik.pl oszukali mnie..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce ich bronic w zadnym wypadku ale radiator wyglada na nietkniety zadnych sladow podmiany chyba ze serwisant ma az tak zgrabne lapy ze robi to bez zadnych wizualnych szkod ;P ale watpie tez zeby patiot zrobil takiego bubla narazie poczekam moze szybko sie uporaja ze sprawa a jak nie to sie wtedy zmieni nazwe. no ale z 2 strony mogli sprawdzic te pamieci przed wysylka bo ten zielony sie bardzo rzuca w oczy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce ich bronic w zadnym wypadku ale radiator wyglada na nietkniety zadnych sladow podmiany chyba ze serwisant ma az tak zgrabne lapy ze robi to bez zadnych wizualnych szkod ;P ale watpie tez zeby patiot zrobil takiego bubla narazie poczekam moze szybko sie uporaja ze sprawa a jak nie to sie wtedy zmieni nazwe. no ale z 2 strony mogli sprawdzic te pamieci przed wysylka bo ten zielony sie bardzo rzuca w oczy :mur:

tak tak, ale oddałeś zestaw dual channel a dostałeś dwie różne kości . .

 

 

 

Boże jak ja nienawidzę tych Polskich serwisów :[ :mur: :mur: :mur:

Właśnie mijają dwa miesjące odkąd wysłałem dysk do serwisu sklepu Gamp....

Na początku nie mogli zlokalizowac dysku w serwisie ;[

Potem czekałem na wymianą

Następnie po codziennych mailach przypominających , przesyłka podobno została wysłana masterlinkiem.

Mineły 3 dni i nic ani śladu, poprosiłem o numer listu przewozowego, dostałem, sprawdzam na stronie masterlinka i wyskakuje mi sie przesyłka o takim numerze nie istnieje :mur: :mur: :mur:

No ja się załamę :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze taki mały OT.

Widziałem w internecie dwa różne rodzaje radiatorów do XBLK.

 

Jeden z rodzajów to ten co pokazał autor a drugie to takie.

 

Jak to w końcu z tymi pamięciami jest?

to te same pamięci tylko te co dostał @alfredek maja nowy, (ponoć) lepszy radiator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże jak ja nienawidzę tych Polskich serwisów :[ :mur: :mur: :mur:

Nie ty jeden, ja kiedys mialem jazde z pcprojekt.pl, padlo mi dfi nf2, czekalem miesiac, przyslali druga ale niesprawna, w miedzyczasie mieli remanent i nie bylo z nimi kontaktu przez tydzien, po czym wyslalem drugi raz i czekalem miesiac, czyli bylem bez mobo przeszlo 2 miechy... kilka razy dzwonilem i bylo jutro wyslemy albo juz wyslane, co zasadniczo nie pokrywalo sie z rzeczywistosci :mur: Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem juz reklamacja w toku znaczy trzeba napisac o nr RMA ;P a i tak je wysle dopiero po maturach. wspolczuje problemow z innymi serwisami mam nadzieje ze mnie to ominie bo obecnie jak oddam te pamieci to zostaje bez kompa calkowcie :angry: zastepcze sprzedalem bo byl mi $ potrzebny a przeciez nie bede qpowac goodramow albo innego badziewia na tydzien-dwa (mam nadzieje ze tylko tyle )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze taki mały OT.

Widziałem w internecie dwa różne rodzaje radiatorów do XBLK.

 

Jeden z rodzajów to ten co pokazał autor a drugie to 2129212[/snapback]

Nie ty jeden, ja kiedys mialem jazde z pcprojekt.pl, padlo mi dfi nf2, czekalem miesiac, przyslali druga ale niesprawna, w miedzyczasie mieli remanent i nie bylo z nimi kontaktu przez tydzien, po czym wyslalem drugi raz i czekalem miesiac, czyli bylem bez mobo przeszlo 2 miechy... kilka razy dzwonilem i bylo jutro wyslemy albo juz wyslane, co zasadniczo nie pokrywalo sie z rzeczywistosci :mur:
z pcp też miałem jazdy i to większe od tych.

Tyle że u nich dało się jakoś dogadać, jak się człowiek wkurzył powiedział co myśli o ich sklepie/serwisie na żywo to gadka była inna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem paczke:] i ku mojemu zdziwieniu w srodku poza pudelkiem z pamieciami bylo jeszcze troche papierkow i plyta :blink: nie wiem czy sie pomyslili czy jak ale dostalem win XP :lol: fajnie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem paczke:] i ku mojemu zdziwieniu w srodku poza pudelkiem z pamieciami bylo jeszcze troche papierkow i plyta :blink: nie wiem czy sie pomyslili czy jak ale dostalem win XP :lol: fajnie B)

pirata :razz: :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...