Skocz do zawartości
mxgts

2 Laptopy Asus - Który Lepszy ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich ;)

 

zamierzam zakupić notebooka, zastanawiam się nad 2 modelami firmy ASUS z seri F5R

 

F5R AP040

 

F5R AP013

 

generalnie kazdy z nich spelnia moje podstawowe wymagania 1 giga ramu i dysk 120GB tylko nie wiem który proc bedzie lepszy :mad2:

 

zastanawiam sie czy ten Celeron M520 jest dobrym procesorem :roll: lepszym od turiona 64 ???

 

obecnie w blaszaku mam AMD Semptrona 2600+ , jesli ten Celeron miałby porównywalna wydajnosc albo wieksza bylo by spoko ;)

 

sprzet ma mi sluzyc glownie do korzystania z neta ,ogladania filmów, ew drobne prace biurowe :wink: z jednoczesnie uruchomionym winampem, flashgetem , utorrentem, firefoxem , gg, tlenem, + jakis antywir i firewall ( czy te lapki ktore biore pod uwage dadza rade plynnie dzialac gdy bede mial nawlanczane tyle aplikacji ??? )

 

czasem tez chcialbym zagrac np w ut, q3, gta vc, nfs undergrounda, fife 2002 ;) o ile beda dzialac :rolleyes: ale gry to mniej istotna sprawa :P

 

poza tym zastanawiam sie czy nie lepiej poczekac moze jeszcze pare miesiecy :roll: gdyz zazwyczaj hmmm na swieta sa rozne promocje itd :cwaniak: gdzies poza tym czytalem ze na wiosne AMD ma wypuscic jakis nowy procesor i moze wtedy ceny Turiona X2 spadna :hyhy: jak myślicie czy ceny lapków spadną w najblizszych miesiącach ????

 

aha poza tym chciałem sie Was jeszcze spytac jak w laptopach ASUSa spisuja sie nagrywarki DVD :?: jest to dla mnie dosc istotna sprawa gdyz mam na blaszaku sporo danych do zgrania a nie mam w nim nagrywary DVD :zly:

 

thx i pozdroo 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli juz to bym bral turiona, celerony sa smieciowe

ale w ogole na towim miejscu bym poszukal czegos na core duo i z lepsza grafika

ja za 2600 kupilem toshibe a100-749: core2duo t5200, 1gb, 120gb hdd, gf 7300go tyle ze wysylkowo na stronie francuskiej, ale bez zadncyh problemow, gwarancja miedzynarodowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nieestety nie mam mozliwosci kupna na stronie francuskiej ;p bo francuskiego nie znam ;p

 

chcialbym sie zmiescic w cenie ponizej 2500 bo bede musial jeszcze dokupic cos by rozdzielic neta radiowego ktorego mam by miec neta w lapku bezprzewodowo ( jakis router albo acces point ) a to kolejny wydatek ;/

 

bardz podobaja mi sie lapki ASUSa i raczej bym sie na ktoregos z nich zdecydowal, ewentualnie znalazlem jeszcze takiego IBM Lenovo ale jakos nie jestem przekonany do tej firmy ;> a poza tym daja tylko rok gwarancji ;|

 

IBM Lenovo N100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znajdz kogos kto zna francuski, nieznajomosc jezyka nie moze byc problemem

aha i jedynie co to klawierki tam sa azerty, albo trzeba sie przyzwyczaic (czyli uklad klawiatury ustawiamy polski i wiemy gdzie sa znaki) albo kupujemy nalepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...