Skocz do zawartości
fasol_ek

Optimus M200u/223iio - Problem Ze Sterownikiem Grafy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam takiego oto sprzęta:

 

Parametry techniczne:

Platforma: NB 223IIO WXGA 12" & Combo

Procesor: CPU CELERON M 360 1,4/400/1MB SL8ML

Pamięć RAM: 512

Ekran: WXGA 12" (1280x800)

Dysk HDD: Fujitsu MHV2040AT 40GB/4200 2.5"

Karta grafiki: INTEL 82852/82855 (zintegrowana)

Karta dźwiękowa: AC 97 zintegrowana

Karta sieciowa: RTL8139 10/100Mbps + GIGABYTE Mini PCI Wireless 802.11b/G (opcja)

Fax modem: SMART LINK 56k

 

MAm go jużdobrze ponad 2 lata, jednak ostatnio coś dziwnego mi się dzieje ze sterownikami grafiki (chyba). Otóż po przeinstalowaniu windowsa xp (proffesional, wersja 2002 sp2), standardowo chciałem użyć sterowników ze strony producenta (http://partner.optimus.pl/sterowniki/Sterowniki/Notebooki/#OPTIMUS) to coś mi się popsuło z windą. Niestety zainstalowałem wszystkie je jeden po drugim, więc nie mam pewności który to, ale podejrzewam że to coś ze sterownikiem z grafy. Otóż przy włączaniu windowsa pokazuje się tło (standardowe, windowsowskie), pokazuje pasek start, pokazuje zegarek, i dalej wrzuca ikony na pulpit, ale już nic dalej nie ładuje na pasku start. Po zjechaniu myszką w dół pokazuje się klepsydra myślącego windowsa, i tak już zostaje. Wygląda to jakby coś mu z windowsem nie grało, i czegoś nie może wrzucić.

 

Miał ktoś kiedyś coś podobnego, albo ewentualnie jakieś pomysły skąd mogą być takie efekty?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, bo już nie mam pomysłów jak to coś zainstalować ;/

 

pozdrawiam

Leszek

Edytowane przez fasol_ek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...